| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Březen 2013

VIDEO: Tohle nikdo nečekal! Ewa Farna vyjela po Štefanu Pčelárovi!

24. března 2013 v 23:44 | PeťuŁka.K |  Ostatní videa
Možná to nebyl vrchol večera, ale nečekané to bylo. Porotkyně SuperStar Ewa Farna dost jasně naznačila Štefanu Pčelárovi, že chce víc.

To, co se šuškalo několik týdnů, je po nedělním večeru oficiální. Porotkyni Ewě Farné se opravdu velmi líbí slovenský fešák Štefan Pčelár.
Když dozpíval a Ewa dostala prostor k hodnocení, nikdo nečekal, že řekne, že "zbožňuje Štefanovy nízké tóny". V tu chvíli se obecenstvo i Pavol Habera a Ondřej Soukup začali dobře bavit... A Štefanova reakce ? Stačí se podívat na video, takové vykulené oči ! :)
Ewa to samozřejmě nemyslela zle, ale více opravdu ve videu :)

VIDEO


Ewa Farna: Dostávám kapesné a musím vyjít s tím, co mám!

24. března 2013 v 23:20 | PeťuŁka.K

Zpěvačka Ewa Farna.

Zpěvačka Ewa Farna, porotkyně hudební soutěže SuperStar, se stala hostem pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Mladá zpěvačka v současné době také studuje práva v polské Varšavě a za sebou má první semestr. "Studuji to pro sebe a studuji to proto, abych měla disciplínu. V druhém semestru mě čekají římská práva, to se bojím, abych nevyletěla," prozradila Ewa Farna.

Ewa Farná a krasavec Pčelár: Co ti dva spolu mají?!

24. března 2013 v 23:17 | PeťuŁka.K
Mezi Ewou Farnou (19) a Štefanem Pčelárem to začalo jiskřit už při castingu. Mladá zpěvačka z pohledného bruneta s ďolíčky nemohla odtrhnout oči. Při prvním semifinále své simpatie jen potvrdili. "Teď jsi dokázal, že jsi tady proto, že umíš zpívat a ne proto, že se mi líbíš," smála se Farna.
"Co ti dva spolu mají," zamyslel se nahlas porotce Paľo Habera. Toho napětí mezi nimi si prostě nešlo nevšimnout.
Jiskřit to mezi nimi začalo už při castinzích. "Máš holku? Ne? Já taky nemám kluka," zněla první otázka na soutěžícího. Dál ho Ewa hypnotizovala svými zamilovanými pohledy, až ho přivedla do rozpaků a soutěžící vyprskl při zpěvu smíchy.
Jen co své vystoupení dokončil, zpěvačka ve své seznamce pokračovala. "Tady máš můj telefon a naťukej mi tam svoje telefonní číslo," předala mobil mladíkovi, který jí tam své číslo skutečně napsal. Fešák tak pochopitelně postoupil do dalšího kola.
Jelikož Štefan postoupil do dalšího kola, může na něj Ewa zamilovaně pokukovat i nadále

Ewa Farna: Zvětšila se jí prsa!

24. března 2013 v 23:10 | PeťuŁka.K
Ewa Farna: Zvětšila se jí prsa! Kde k nim přišla?

Kde k nim přišla?

Ewa Farna prochází velkými proměnami! Ze subtilní brunetky se stala ženská krev a mlíko. V poslední době se navíc ještě objevuje v čím dál víc odhalených outfitech, ze kterých jí bujné poprsí doslova leze ven!

Ewa Farna SuperstarNa Andělech se zjevila v bílém oblečku, ze kterého všechny přítomné přecházel zrak! Pánové jistě měli problém odtrhnout oči od Ewina dekoltu a rozhodně každého napadlo, kde k těm výstavním čtyřkám najednou přišla.
Na první finálový večer Superstar 2013 pro změnu dorazila v pruhované halence, která jí v podstatě zakrývala jen záda. Takže pánové porotci, Ondřej Soukup a Pavol Habera, a všichni soutěžící měli příležitost zhlédnout její přeplněnou podprsenkou.
A kde k bujnému poprsí zpěvačka vlastně přišla? Rozhodně to nevypadá na plastickou operaci. Zřejmě to bude souviset s tím, že se nám jaksi zakulatila úplně celá. Agáta Hanychová má jasno, prsa jsou přírodní, jen si holt trochu pomohla podprsenkou.
"Klasická levá s podprsenkou od Victoria's Secret, prodávají ji ve Státech, taky ji používám. Jmenuje se to double push-up effect, to jsou starý triky," řekla Agáta.

Ewu Farnou sebrala policie. A rovnou přednesla obvinění…

8. března 2013 v 21:00 | PeťuŁka.K


Zlatý topík - jak od kolotoče

Porotkyně nové SuperStar Ewa Farna se nesmí divit, že je v hledáčku. A to módní policie všech společenských magazínů. Nutno říci, že mladičká zpěvačka neobstála úplně na jedničku s hvězdičkou. A to nejen kvůli svým outfitům…
Její záliba v masivních špercích neunikla bdělému oku kritiky - Ewa to přehání, šperky jsou příliš nápadné a vypadají lacině. Stejně tak brýle, ty jí vyloženě nesluší. A některé outfity, blýskající se na všechny strany, jsou vysloveně kolotočové. A teď - kdo za to může více? Ewa, anebo vizážisté Novy? Zkrátka, trochu střízlivé elegance, přizpůsobené jejímu věku, by rozhodně neškodilo…
A zase ten Markus!
A co dělá Ewa Farna, když zrovna není porotkyní SuperStar? Pracuje na své nové desce. A jako pomocníka si vybrala svého expřítele a současného kamaráda a kolegu Markuse Trana. Samotná SuperStar pokročila do další fáze, kdy v neděli skončila castingová kola, a už v neděli 3.3. budou moci diváci sledovat stovku nejlepších v epizodě Divadlo. Než začnou přímé přenosy, má porotkyně Ewa Farna prostor na nahrávání nového CD a taky na zkouškové období na právnické fakultě univerzity ve Varšavě… Ewo, Ewo, myslíš, že je rozumné ohřívat tuto starou polévku? Obzvláště, když jsi single a Markus šťastně zaláskovaný? Aby z toho nebyla díra v srdci zvící Macochy…

Ben Cristovao: Ewa Farna táhne celou SuperStar!

8. března 2013 v 20:54 | PeťuŁka.K
Česko-Slovenská SuperStar 2013 má za sebou první díl z divadla. Jak ale dopadly castingové díly? Ty nám zrekapituluje Ben Cristovao, který momentálně boduje s novým singlem Bomby. Jeho exkluzivní komentář si můžete přečíst pouze na Bleskově.cz!
Protože se jedná o první řadu SuperStar bez moderátora Leoše Mareše, museli jsme se Bena zeptat, co říká na nový moderátorský tandem Zorka a Roman. "Ta dvojice se mi líbí, jsou příjemní na pohled i na poslech. Na celou show se díky nim dobře kouká."

Ewa je samice!

Osvěžení absolvovala i samotná porota, mezi dva muže, Paľo Haberu a Ondřeje Soukupa, zasedla mladá dračice Ewa Farna. Mnohým přijde Ewa možná až příliš ulítlá, podle Bena ale zvládá svoji práci neuvěřitelně. "Její role samice si vezme spoustu pozornosti - a to jak kladné, tak taky záporné. Každopádně pro mě zatím Ewa bez debaty celou Superstar, co se týče sledovanosti, táhne a vo vo vo tom to je.

Koho by Ben hned poslal domů?

"Koukám se přes internet, takže Hvězdnou pěchotu nesleduji, protože je mi těch lidí líto a pohled na něčí neštěstí mi nedělá dobře, takže to nepotřebuju vidět." Ben je v tomhle směru, co se týče tvrdé kritiky na konto některých soutěžících, úplně v klidu. V tomhle směru má totiž jasno. "Jedna z věcí, které jsem se za tu dobu naučil, je, že v porotě jsou vždy lidi, kteří mají celý tenhle kolotoč za sebou a vesměs vědí, jak kdo bude fungovat. I když nám to kolikrát v daný okamžik připadá nesmyslné, vše jde v show většinou tak, jak má. "

Adam Kukačka? Favorit!

Ben, stejně jako my v redakci, sází na Adama Kukačku. "Příjemný, milý a vyzařuje z něj příjemná energie, která by mohla na lidi fungovat. Uvidíme, jak moc," dodává. Ben je taky pěkně zvědavý, jak si v následujících dílech povede jeho spolužačka z gymplu Jacqueline Kahlová - mladší sestra slavné zpěvačky Debbie.