| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Únor 2013

K čemu potřebuje Ewa Make-up?

21. února 2013 v 18:44 | PeťuŁka. K
Nač Ewa potřebuje tuny make-upu ? Když se dokáže fotit i bez něho ?
K čemu, když má krásnou tvář ? Však Make-up ani nepotřebuje. Přesvěčte se sami níže.

Myslím si, že pro ni je Make-up zbytečné ničení tváře. Na fotce vypadá vážně stejně jako s make-upem. Nenalíčená s vyplazujícím jazykem...

Ewa BEZ Make-upu VS Ewa s Make-upem ?

Tak to je něco: Víme, zač utrácí Ewa Farna a jak velké má kapesné

21. února 2013 v 0:36 | PeťuŁka.K
I přes nabitý diář si Ewa Farna (19) našla čas na talk show v pražském klubu a svěřila toho dost. "Letos mám v plánu vydat celkem čtyři desky. Budou v češtině a polštině. Ta, kterou plánuji na podzim, bude jazzová," uvedla zpěvačka, ale u hudebních plánů neskončila. Prozradila i to, jak to má s utrácením.

"Kupuji si tak dvě, tři desky měsíčně. Více si nemohu vzhledem k výši svého kapesného dovolit. To mi musí stačit na nájem, osobní potřeby a do kina mohu taky maximálně třikrát do měsíce," překvapila.
Výši svého kapesného zpěvačka nespecifikovala, ale dle její reakce bylo zřejmé, že to bude o něco více, než by mohla být podle miliardáře Karla Janečka, který byl druhým hostem talk show, ideální průměrná měsíční mzda, tedy dvanáct tisíc korun, se kterou by měl každý občan dobře vyjít.

"Žiji skromně, protože si peníze odkládám, abych jednou měla na to, až se třeba rozhodnu studovat rok v USA," míní. V tom Ewu podpořil i Janeček, který tam prožil řadu let a v roce 2004 na Carnegie Mellon University skládal úspěšný matematik doktorát.
Honza Dědek, který Ewu pozval do své talk show 7 pádů, se zpěvačkou a porotkyní zažertoval ohledně počtu vysokoškolsky vzdělaných zpěvaček. "Jsem si jistá, že mě z té školy vyhodí, jen jsem nechtěla, aby to bylo už v prvním semestru," podceňuje se Ewa.
Má populární zpěvačka studijní výhody? Naopak! "Když jsem jednou chyběla, ptala jsem se, co se probíralo, a spolužačka mi odmítla pomoci z důvodu, že jsem pro ni konkurence a není v jejím zájmu, aby mi pomáhala. Přitom nemám v plánu se živit právem, nýbrž zpěvem, ale v právu se chci umět dobře orientovat," uzavřela Farna. ■

Dokonalá ve velké večerní i nenalíčená v tričku: Ewa Farna předvádí svou druhou tvář bez make-upu. Jak se vám líbí?

21. února 2013 v 0:26 | PeťuŁka.K

Odvážné stylingy, boty na vysokých podpatcích, výrazné líčení. To jsou propriety, které si poslední dobou oblíbila zpěvačka Ewa Farna (19). Jak moc jí to sluší, o tom jsme se mohli už několikrát přesvědčit. Ovšem pozor, málokterá žena se může pochlubit tím, že i když se večer odlíčí, zůstane krásná jak obrázek.


Ewa k těm šťastným patří, o čemž nás přesvědčila snímkem, který pro své fanoušky vyvěsila na sociální síti a na němž s vyplazeným jazykem vypadá vážně roztomile. O tom, že má Ewička ráda divočinu, se ostatně mohli přesvědčit diváci talentové soutěže, kde zpěvačka nejen hodnotí, ale svou bezprostředností taky hodně baví.

Zlí jazykové sice tvrdí, že takhle mladá holka nemá v porotě co dělat, ti ale pravděpodobně zapomněli, co všechno už Ewa za svou zatím vcelku krátkou kariéru dokázala. Jen namátkou: Začalo to zlatou příčkou v soutěži Šance na úspěch v roce 2006, titulem Objev roku v anketě Český slavík téhož roku, následovala platinová deska za první album, čtvrté místo mezi zpěvačkami ve Slavíkovi 2007, platinová deska za prodej druhého alba, titul třetí nejlepší zpěvačky na cenách Anděl 2007 a stejné umístění následovalo na Slavíkovi v letech 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012. Za těch pár let je toho zkrátka víc, než kdokoli jiný dokázal za celý život. Kdo se tímhle může v dnešní konkurenci pochlubit ?

Ewa chystá 4 alba - Bude i Jazz

21. února 2013 v 0:11 | PeťuŁka.K

Ewa Farna chystá čtyři nová studiová alba, vrhne se i na jazz.

Ewa FarnaPořádnou nálož studiových nahrávek chystá pro své fanoušky Ewa Farna. Porotkyně aktuální řady Česko Slovenské SuperStar se o svých momentálních aktivitách rozhovořila na webovém portálu Blesk.cz: "Ještě před SuperStar jsem dělala kouče šestnácti lidem v jedné polské soutěži. Rovnou z této soutěže jsem skočila do SuperStar a do zkouškového období, což je fakt mazec. Navíc připravuji čtyři desky a do toho samozřejmě koncertuji, takže na soukromí není moc času. Ale já nesnáším nudu, takže jsem ráda, že to tak je. Připravuji svoji komerční desku v českém a polském jazyce a pak takovou specialitku, jazzovou desku zase v českém a polském jazyce. Mě totiž jazz hrozně baví. Já jsem totiž otevřená mnoha hudebním stylům a tenhle projekt bude takový můj důkaz, že nejsem jen rockerka, jak si všichni myslí." Devatenáctiletá česko-polská zpěvačka vydala tři řadová alba jak v češtině, tak v polštině, dvě živé nahrávky a dohromady jich stihla prodat na dnešní dobu úctyhodných dvě stě tisíc kusů. Mezi její největší hity patří skladby "Měls mě vůbec rád", "Ticho" či "Maska".Podle několika lidí v ČR je Ewa trapná, proč ?

21. února 2013 v 0:02 | PeťuŁka.K
Na facebooku se stránky mohly přetrhnout aby tam měli Ewy fotku ze superstar a k ní popisek ,, myslíš, že je Ewa trapná ? Like " A některé komentáře co vážně přesahují všechny meze.Ale proč ? Ptali jste se sami sebe, proč vám přijde trapná ?


Tím chcete říci, že je trapná, když je sama sebou ? velice zajímavé, když každej tvrdíte, jak nejdúležitější jebýt sám/asebou...
Nechápu tuhle inteligenci lidí, a to, že někoho nepustí, tak asi proto, že zpívat neumí..
V superstar není nuda, když to tam rozjede a jak to musí být fajn i pro ty, kterým Ewa tancovsla nebo tak.

Zeptali jste se těch soutěžících jestli jim to vadilo? Řekněte mi, komu z vás řekli ,,bylo to trapné, zkazila mi to " Ani jeden tohle neřekl že? Měli by jste se zamyslet...

Poznt. Ewa není trapná, trapní jsou jen ti co to říkají. Ať má každý názor jaký chce, ale nejdřív se podivejte na sebe a pak suďte. Nemůžete soudit člověka, když ho ani neznáte...

Ps: Ewa se mi v Superstar líbí, takže jen tak dál!

Děcka, Děkuji Moc . . .

18. února 2013 v 22:19 | PeťuŁka |  BloG
Tímto bych vám chtěla moc poděkovat za neustálou návštěvnost.
Že sem chodíte stále. A proto pro vás něco mám . . .
- 1) Nový krásný vzhled od Lii .. (Odkaz dodám)
- 2) Vlastní články
- 3) Více Informací
- 4) Více fotek

VŠEHO VÍC ^^ + jestli sem chodí nějaké blogařky - Chcete soutěž ? Může být, stačí dát vědět.
A věřte, že reklama zde, by nebyla špatná né ?
Bývalo mnoho blogů o Ewě, teď už jsem aktivní jen já a Ewa-Farna.CZ


Ewu sice již tolik neposlouchám, ale pro tenhle blog "žiju" neuměla bych si představit, kdybych ho neměla. Tak strašně jsem si to tu oblíbila, že mi to nebudete ani věřit. Sice nemám moč času kvůli střední škole, ale na vás a Ewu si čas udělám ..

Máte se na co těšit. Plánuju novinky a novinky. Snad něco originálního...

Kdyby jste tu něco chtěli ? NAPIŠTE! ;)


Ewa Farna se vrátila z USA a zdraví fanoušky SuperStar

18. února 2013 v 10:50 | PeťuŁka
Mezi Ondřejem Soukupem a Paľem Haberou usedá v porotě letošní Česko Slovenské SuperStar Ewa Farna. Po svém návratu z Ameriky natočila kratičké video, ve kterém vysvětluje, proč zaspala na natáčení další části soutěže. Podle ohlasů na oficiálním Facebooku SuperStar se Farna ovšem chová jako třináctiletá dívka. Může pak někdo takový vůbec rozhodovat o bytí a nebytí jednotlivých soutěžících?

Při letištní kontrole před odletem z New Yorku Farna zaplatila tučnou pokutu za nadváhu svého zavazadla. Své nákupy přehnala natolik, že její zavazadlo vážilo přes třicet kilogramů. Nakoupila údajně hlavně boty. V secondhandu dokonce koupila i kalhoty, protože má prý velké pozadí a špatně se na ni shání.


Vášní ze sebe rvala oblečení. Nevěříte?

18. února 2013 v 9:54 | PeťuŁka

Ta umí rozvlnit boky! Ewa Farna se rozparádila a v zápalu vášní ze sebe rvala oblečení. Nevěříte?Zpěvačka a nově také porotkyně soutěže SuperStar Ewa Farna (19) má rytmus v těle, což se u ní ale tak nějak předpokládá. Nepředpokládá se ale, že své vášně bude předvádět přímo ve studiu. O to větším překvapením, pochopitelně velmi milým překvapením, bylo, když se Ewa nechala strhnout výkonem několika soutěžících a před kamerami předvedla, jak umí rozvlnit své tělo.
Prvním, kdo Ewu roztančil, byl mladík, jenž si před porotou střihl song Ain't No Mountain High Enough, který naladil a rozesmál i jindy přísného Ondřeje Soukupa.

Ještě víc ale Ewu rozvášnila dívka, která ji svým zpěvem nejenže zvedla ze židle, ale přiměla ji rozvlnit boky a k překvapení všech také rozepnout a energickým gestem ze sebe svléknout košili. Pánové Soukup a Habera se nestačili divit, co s Farnou dokáže udělat dobře zazpívaná písnička... ■

Sebevědomý soutěžící sváděl v SuperStar Farnou

18. února 2013 v 0:28 | PeťuŁka

Sebevědomý soutěžící sváděl v SuperStar Farnou: Tvůj projev je "přiteplený", setřeli ho Habera i Soukup


Pěvecká show SuperStar není jen o skvělých pěveckých výkonech, ale i o příšerných projevech některých naprosto nesoudných soutěžících, kteří by na zpěv měli dostávat zbrojní pas.
Porotci SuperStar Ewa Farna (19), Pavol Habera (50) a Ondřej Soukup (61) musí mít nervy ze železa, protože některé zvukové projevy by nerozdýchal ani hudbou nedotčený obyčejný smrtelník. Ne každý soutěžící však uzná, že zpívat neumí. U přísné poroty ale nemilosrdně narazí.

VIDEO

Porota si například vychutnala sebevědomého mladíka Mária Bendíka. Talentovaný zpěvák, který se zajímá o módu a jeho přáním je zviditelnit se, dostal od poroty co proto.
A to i přesto, že se snažil uhranout svým pohledem porotkyni Ewu Farnou. Jeho projev nakonec zkritizovali Farna i Habera se Soukupem, kteří ho trefně nazvali "přitepleným". Jak to nakonec dopadlo, uvidíte už v neděli večer. ■

Ewa Farna: Pro dobrou muziku je na trhu místa až až

18. února 2013 v 0:21 | PeťuŁka

POROTKYNĚ. Bála jsem se, co budou lidé říkat když je mi jen devatenáct, říká zpěvačka Ewa Farna o svém angažmá v soutěži.
POROTKYNĚ. Bála jsem se, co budou lidé říkat když je mi jen devatenáct, říká zpěvačka Ewa Farna o svém angažmá v soutěži. Autor: Deník/ Martin Divíšek

Sama žádnou pěveckou soutěží neprošla - i bez ní se Ewa Farna dokázala prosadit nejen v Česku, ale získala si také celé Polsko. Teď usedá s Ondřejem Soukupem a Paľem Haberou v porotě SuperStar, aby mohla své zkušenosti předávat dalším talentům. Zpěvačka Ewa Farna v rozhovoru o roli porotkyně v pěvecké show TV Nova a Markíza, o přirozenosti, emocích a pokoře…


"Úloha porotkyně je pro mě naprosto nová a já mám ráda nové výzvy. Těším se na emoce, na nové dobré hlasy a také na to, že se sama něčemu přiučím, minimálně od svých kolegů," říká zpěvačka.
Takže jste na nabídku stát se členkou poroty hned kývla?
Měla jsem možnost na takovou nabídku reagovat už před pár lety - tehdy jsem ale kvůli škole a nízkému věku řekla automaticky ne. Když přišla podruhé, nechala jsem si poměrně dlouhý čas na rozmyšlenou, potřebovala jsem se poradit. Kývla jsem na ni asi až po čtyřech měsících. Takové rozhodnutí totiž vůbec není lehké - zdá se, že porotce jenom říká, co si v danou chvíli myslí. Zároveň ale musí mluvit souvisle, spontánně reagovat, pokud možno nikoho neurazit, často říct "ne" a odůvodnit to. Taky jsem se bála, co budou lidé říkat, když je mi jenom devatenáct.
I tak máte hodně zkušeností. Mimochodem, rozdávala jste je už v hudební show v Polsku. O co šlo?
Byla jsem tam mentorkou show Bitwa na glosy (Bitva o hlasy), která zatím nemá český ekvivalent. Soutěžilo v ní osm šestnáctičlenných týmů, které reprezentovaly daný region, a každý vedla nějaká osobnost. Svoji "stáj" jsem dovedla až do finále, skončili jsme na druhém místě. Byl to jeden z nejhezčích projektů, co jsem dělala.
Odsud je už k SuperStar krátký krok…
Ano, polská zkušenost sehrála v mém rozhodnutí - zda se stát součástí SuperStar - taky roli. Vím, kolik lidí by chtělo v hudební branži uspět, kolik lidí miluje hudbu a chce se jí věnovat, a říkám si, že díky SuperStar se jim to může podařit. Chtěla bych jim v tom být nápomocná.
Je ale pro ně místo na trhu?
Pro dobrou muziku je na trhu místa až až. Je ale třeba chtít - jít si za svým snem. Nenechat se odradit a pracovat na sobě.
Ondřej Soukup a Paľo Habera si vás cení, říkají taky, že jste někdy daleko drsnější ve svých výrocích než oni.
Tak to si s nimi musím vyřídit… Hrozně jsem se bála nálepky - nemastná, neslaná, všechny pochválí a přitom ví, že ten člověk nemá šanci uspět. Takové porotce sama nemám ráda. A proto prostě soutěžícím říkám, co si myslím, snažím se být přirozená, autentická - je to podle mě nejlepší cesta. Navíc věřím, že diváci pravdu poznají. Nemohla bych tedy před nimi říkat něco, co je mimo mé přesvědčení.
Letos je prý v soutěži hodně talentovaných dívek, čím to je?
Nehledala bych v tom nějaký hlubší smysl, prostě se urodily, přišel takový ročník. Vybírat mezi nimi bylo na castinzích velmi těžké. Stalo se mi, že když jsem musela v divadle vyřadit holku, která výborně zpívala, rozbrečela jsem se. Ale ona byla v pohodě… Bylo to hrozně dojemné. Naštěstí už máme tuto vyhazovací fázi za sebou, teď už budou o soutěžících rozhodovat diváci.
K soutěžím máte z porotců věkově nejblíže. Jaký s nimi máte vztah?
Řekla bych, že dobrý. Prožívám s nimi každý úspěch i neúspěch, snažím se jim radit, povzbuzovat je. Jen věřím, že o mé rady stojí.
Hledáte někoho konkrétního?
Jsem otevřená, nemám představu o vítězi či vítězce - strašně ráda se dočkám jakéhokoli překvapení. Důležité pro mě je, aby měl ten člověk za prvé dobrý hlas a za druhé charisma. Taky by měl vědět, co chce zpívat, a zároveň by měl mít pokoru vůči tomu, co dělá. Hlavně by si měl ale uvědomit, že SuperStar není konec, ale teprve začátek.

Porotkyňa SuperStar Ewa Farna: Som šialená pubertiačka

18. února 2013 v 0:11 | PeťuŁka

Sama pritom konštatuje, že po troch rokoch by konečne potrebovala dovolenku a následne by sa možno upokojila. EWA FARNA (19), úspešná česko-poľská speváčka, poctivá študentka a citlivá duša.

V SuperStar ste popri drsniakoch Paľovi Haberovi a Ondřejovi Soukupovi za tú dobrú?

Ja za nikoho nie som. Na začiatku som si dala jednu podmienku: že môžem byť autentická a bezprostredná, že nechcem mať nič nakázané. A aj to tak je. Občas sa rozplačem radosťou, dojatím, občas poviem tvrdo: "Pozri, táto cesta nie je pre teba." a občas mi po celom dni hrabne a skáčem trebárs po stole, alebo si idem zatancovať so súťažiacim. Som možno šialená pubertiačka, ale tiež na to mám posledný rok, keďže mám devätnásť. (smiech) Dávam úplne priechod emóciám. A niekedy drsná pravda bolí stále menej ako lož.


Speváčka Ewa Farna plače, inokedy sa jaší alebo tancuje. Nie je však nudná a ani "tá dobrá".
Speváčka Ewa Farna plače, inokedy sa jaší alebo tancuje. Nie je však nudná a ani "tá dobrá".Autor: blesk, tv markíza Už ste boli koučom v poľskej verzii Hlasu Česko Slovenska. Bola to úplne iná skúsenosť ako SuperStar?

Nebolo to ako Hlas. Zatiaľ to u nás nemá ekvivalent. Mala som tím šestnástich ľudí a tých som viedla ako veľký zbor, gospel. Robila som im mentora, vyberala pesničky, oblečenie, robili sme choreografie, vyberala som sólistu a cvičila s nimi. Bolo to veľmi náročné, každodenná práca, ale oplatilo sa, dostali sme sa až do finále. Teraz porotcujem, to je úplne iná úloha a nebude zrejme zaberať až toľko času ako "Bitwa na glosy".

Video: Šašo chce mať dieťa s Farnou

14. února 2013 v 22:58 | PeťuŁka

Ďalšia vtipná scéna z kastingu SuperStar a čuduj sa svete, zase je pri tom Ewa Farna. Už sme sa mohli presvedčiť, že nezadaná tínedžerka má slabosť pre pekných mužov, ale každá minca má aj druhú stranu.


Ewa totiž takisto nie je na zahodenie a za svoje krivky sa nemusí vôbec hanbiť. Kým Ewa si od Štefana Pčelára vypýtala číslo, našiel sa aj niekto, kto sa zapozeral práve do atraktívnej porotkyne. A ten niekto je šašo. Nie hocijaký, ale skutočný!

Vo veselom kostýme pred porotu pricválal mladý Čech, aby svojou chytľavou a mimoriadne jednoduchou skladbou vyznal Ewičke lásku. Ba čo viac! Chce s ňou mať dieťa, dokonca v štyroch jazykoch.


Ewu Farnou svlékli! „Její" prsa putují po internetu

14. února 2013 v 22:51 | PeťuŁka

Zpěvačka a nově porotkyně SuperStar Ewa Farna asi po shlédnutí této fotografie, jež koluje na internetu, nebude mít radost.

Neznámý autor vytvořil její erotickou montáž, která zřejmě potěší všechny muže. Vypůjčené tělo totiž Farné sluší a není pochyb o jeho přednostech, které dost možná nadchnou i její fanoušky.
Sama zpěvačka se k dílu nevyjádřila, ale i tak je jasné, že pokud někdy trpěla komplexem například z menších.


To je úlet! Ewa Farna se při SuperStar líbala. Vrhl se na ni zamilovaný klaun!

13. února 2013 v 19:38 | PeťuŁka

Někteří soutěžící jsou při SuperStar nevyzpytatelní. O tom, kam až jsou schopni zajít, se přesvědčila na vlastní kůži porotkyně Ewa Farna, která se dostala do spárů zamilovaného klauna.


Klaun se přihlásil do soutěže jen proto, aby se se svým idolem setkal tváří v tvář. Zatímco Pavol a Ondřej se diskrétně zvedli od porotcovského stolu a dali roztodivnému fanouškovi prostor pro jeho vyznání lásky, Ewa se obrnila trpělivostí a s úsměvem sledovala výkon svého obdivovatele. Nakonec došlo i na polibek!

- VIDEO -


Devatenáctiletá umělkyně Ewa Farna se pohybuje na českém hudebním nebi už šest let, během kterých si vybudovala pozici uznávané mladé zpěvačky, která rozhodně ví, co chce.Ewa Farna kpi z Beyonce

13. února 2013 v 18:44 | PeťuŁka
Młoda piosenkarka to kolejna osoba, która postanowiła zażartować z niesławnej pozy Beyonce z występu w przerwie meczu Super Bowl.
Ewa Farna dowcipkuje z Beyonce

Przypomnijmy, że za pośrednictwem menedżmentu Beyonce Knowles starała się ocenzurować galerię zdjęć z występu na Super Bowl. Przedstawiciele gwiazdy przekonywali, że na kilka fotografiach wokalistka wypadła niekorzystnie.

Ostatecznie akcja reprezentantów gwiazdy przyniosła odwrotny od zamierzonego skutek. Zdjęcia, które miały zostać ocenzurowane, stały się internetowym hitem, a Beyonce została bohaterką memów.

Do grupy osób kpiących z komicznej pozy piosenkarki dołączyła Ewa Farna. 21-letnia wokalistka gościła niedawno w Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedziła muzeum rzeźb woskowych.
Przy postaci Beyonce młoda piosenkarka zaprezentowała minę gwiazdy pop z niesławnego zdjęcia z Super Bowl.

"Uwielbiam cię, ale musiałam..." - tymi słowami Ewa Farna podpisała zdjęcie umieszczone na Facebooku.

To nie jedyna fotografia z woskowymi sobowtórami gwiazd, które można znaleźć na profilu piosenkarki. Ewa Farna sfotografowała się m.in. z figurami Justina Timberlake'a ("Jak żywy!"), Michaela Jacksona ("Moja miłość") czy Johnny'ego Deppa ("Nareszcie oficjalnie razem. Ewa Farna pokazała kochanka").

Vystrašená speváčka Ewa Farna: Zápasí s búrkou v New Yorku

12. února 2013 v 18:23 | PeťuŁka

Speváčka Ewa Farna (19) si pred vysielaním priamych prenosov SuperStar odskočila do New Yorku.


Čakalo ju tam však nepríjemné prekvapenie. Namiesto odpočinku a nákupov bude musieť bojovať so snežnou búrkou Nemo, ktorá v týchto dňoch zasiahla severovýchodné pobrežie krajiny.

Takúto hrozivú fotku uverejnila Ewa na facebooku.

Takúto hrozivú fotku uverejnila Ewa na facebooku.Autor: aef Hoci silná snehová búrka nezasiahla priamo obyvateľov New Yorku, spôsobila mnohé nepríjemnosti. Dopravnej kalamite a tiež obmedzeným leteckým spojom na minimum musí čeliť aj speváčka Ewa Farna. So svojím bratom sa totiž vybrala na výlet do veľkomesta, avšak plánovanú dovolenku si neužije tak, ako plánovala.
Speváčka a porotkyňa SuperStar Ewa Farna.

"Sme v New Yorku a je tu kalamita. Padajú krúpy a už bolo zrušených viac ako 4 000 letov. Niekde dochádza benzín. Je to dosť dramatické," povedala Ewa serveru Tn.cz. Zrušené lety a hroziace záplavy môžu ovplyvniť tiež speváčkin návrat domov. Napriek tomu, že krízová situácia porotkyňu neteší, celú situáciu berie s nadhľadom.


Prichádza dievča ako lusk - porotkyňa Ewa Farna

12. února 2013 v 18:20 | PeťuŁka
Speváčka Ewa Farna, ktorú budeme vídať v porote novej série súťaže SuperStar, je naozaj mladá - narodila sa vtedy, keď sa rozdelilo Česko-Slovensko, čiže má dvadsať rokov.


Vlastne bude mať, lebo sa narodila v auguste. Na takýto vek je už veľmi známa a má veľa hitov, platní aj cien.

Za zmienku stojí, že pokiaľ ide o vzhľad, je Ewa Farna typ krv a mlieko, Česi by povedali "k nakousnutí" - má veľké oči, ústa, husté vlasy, plné telo a silný hlas. V dnešnej dobe, keď je ideálom až prehnaná vychudnutosť, môže takéto dievča "ako lusk" inšpirovať k zdravej a prirodzenej kráse.


Ewa Farna je z usporiadanej rodiny, jej správanie prezrádza dobrú výchovu, ale aj tak sa už dostala aj do bulváru. Pozornosť na seba sústredila, keď sa zrazu - po ešte "detskom" období - objavila náhle na javisku v pančuchách, ktoré mali podväzkový vzor. Potom sa písalo o jej vzťahu so známym spevákom Tomášom Klusom, ale najviac verejnosť šokovala, keď cestou z maturitného večierka zaspala za volantom a havarovala.


Našťastie, nič sa jej nestalo, ale aféra bola na svete. Ewa mala v krvi alkohol, ale tvrdila, že k havárii prispela najmä dlhotrvajúca únava. Jej život je náročný, pôsobí aj v Poľsku, aj v Česku, má veľa príležitostí aj povinností. Sympatické bolo, ako sa Ewa po nešťastí kajala a sľubovala si, že už bude vzorná. To jej človek ľahko uverí, lebo má imidž vzornej devy. Uvidíme, ako sa prejaví v porote súťaže, kde sú mnohí "exoti", ako ich prijme.


Ewa Farna pochádza z hraničného územia - narodila sa v Třinci a žije vo Vendryni, čo je obec v okrese Frýdek-Místek v Moravskosliezskom kraji. Ewa Farna získala už mnoho ocenení v
reklama
Česku aj v Poľsku, bola napríklad objavom roka v Slávikovi 2006, o rok tam už bola na štvrtom mieste, za rok 2012 bola tretia, tretia bola aj v súťaži Tý Tý 2007. Dá sa predpokladať, že Ewa Farna vnesie do už vlastne tradičného projektu SuperStar svieži vietor, neošúchané názory a vkus najmladšej generácie.

Uvidíme, ako bude hodnotiť začínajúcich spevákov - veď ona sama len nedávno začínala. Kvalitou spevu však svoj bleskový úspech už neraz obhájila. A obhájiť dobrý štart, to je to najťažšie. Však to vedia práve mnohí superstáristi.i nové. Ale aj so surovinou, ako sú zemiaky, sa dá pohrať.

Kvůli opilé zpěvačce se málem neletělo: Co vyvádí Ewa Farna v New Yorku?

12. února 2013 v 18:12 | PeťuŁka
Ewa Farna (19) se vypravila s kamarády z kapely Abba Stars do New Yorku. Měli tam několik vystoupení a nemohli vynechat ani nejznámější památky. Celý odlet se ale málem nekonal.


Přesun do New Yorku se neobešel bez problémů, skupina Abba Stars byla totiž vykázána ze dvou letů, protože zpěvačka Petra Peterová se dostavila na letiště z oslavy z divadla v ne příliš střízlivém stavu. Odlet se proto opozdil o několik hodin, kapelník Dan Dobiáš musel ujišťovat personál letiště, že se o svou svěřenkyni další členové postarají.

Nakonec se vše zdařilo, celá výprava dorazila do New Yorku den před sněhovou bouří Nemo. "Bylo to neskutečné, během dvou hodin napadlo v New Yorku tolik sněhu, co u nás za celou zimu. Neexistují zde zimní gumy na auta, takže všichni zalezli a nikde nebylo ani živáčka," vyprávěla Ewa.
Farna a Abba Stars jeli do New Yorku na pozvání Jiřího George Suchánka, který s velkým úspěchem pořádá koncerty po celém území USA, mimo jiné např. pořádal koncert Karla Gotta (73) ve slavné Carnegie Hall. Kromě samostatných koncertů se o víkendu představili na československém plese, kde byli hlavními hosty už 32. ročníku. ■

SuperStar: Rekapitulace 1. díl

11. února 2013 v 20:48 | PeťuŁka


Ewa Farna: Sex na jednu noc? Radši budu sama!

11. února 2013 v 20:15 | PeťuŁka

Nová porotkyně Československé SuperStar, Ewa Farna (19), která »randila« i se Slavíkem Klusem, je už rok singl. Stále čeká na ideálního partnera.


A jak takový vysněný muž podle Ewy vypadá? "Musí být inteligentní, milý, empatický, tolerantní a zároveň trošku žárlivý a mít mě rád," svěřila se zpěvačka na serveru Pluska.sk Takové požadavky má podle ní také většina ostatních žen.

Ewa se rozhodla počkat na toho pravého a nezdržovat se vztahy na jednu noc. "Čekám na někoho, s kým budu celý život. Ale v současné chvíli bych se mu nemohla naplno věnovat, protože kromě SuperStar ještě studuji právo ve Varšavě, hraju na koncertech a nahrávám čtyři alba. Kdybych na toho chlapa neměla čas, byl by to začátek konce," shrnuje Ewa svoje trápení v milostném životě.