| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Leden 2013

Ewa Farna jak Yeti?

28. ledna 2013 v 19:42 | PeťuŁka

Słynny duet projektantów Paprocki&Brzozowski na łamach magazynu "Grazia" zajął się sylwestrową kreacją Ewy Farnej. Biała kurtka i fryzura, delikatnie mówiąc, nie przypadły do gustu oceniającym. Co dokładnie napisali projektanci?

"Ewa quasipunkowa. Taki styl dotąd służył piosenkarce, tym razem nie do końca. Dobre spodnie wydłużające sylwetkę, odpowiednie buty i ciekawy misz-masz na nadgarstkach, jednak cała góra - biała kurtka a la Yeti i postarzająca fryzura na matronę - do wymiany!"

Tohle se nedělá, Ewo! Farna arogantně opovrhla soutěžící a otočila se zády. Ta jí vzkazuje: Jsi trapná

28. ledna 2013 v 18:12 | PeťuŁka

Když vyplulo na povrch, že se zpěvačka Ewa Farna (19) stala členkou poroty soutěže SuperStar, každý tipoval, že vedle Ondřeje Soukupa (61) a Paľa Habery bude právě ona tou, od níž se ani méně talentovaní jedinci nedočkají urážlivých slov a gest. To jsme se ale zřejmě hodně spletli.

Když před porotu předstoupila sedmnáctiletá Jolana a začala zpívat svou verzi Jacksonovy písně You Are Not Alone, aby Ewa dala najevo, jak moc se jí její projev nelíbí, arogantně se k soutěžící otočila zády.
Johanin zpěv by pravděpodobně neokouzlil ani méně náročného posluchače, natož profesionály, přesto od Farne tohle gesto nebylo zrovna taktní. Jasné "ne" pak Jolaně řekli také Paľo a Ondřej, který ze sebe podle mladé Slovenky udělal deb*la, když z nepochopitelného důvodu usoudil, že nerozumí česky a svá slova nechal Haberou překládat do slovenštiny.

A co si Jolana myslí o Farne? "Ewa byla podle mě trapná, když se otočila. Nevím, jestli se mi vysmála nebo co," řekla moderátorce Zoře Kepkové (22) poté, co si vyslechla ortel poroty. ■


Adminka píše: Já si myslím, že se otočila jen pro úctu M.Jacksona. I když já ho ráda nemám a nechci nikoho soudit, ale toto se mi vážně nelíbilo.

Ewa Farna je nadšená! Soutěžící zazpíval její píseň! A bravurně!

27. ledna 2013 v 17:17 | PeťuŁka


Před porotu nastoupil mladík, který dokonale zazpíval píseň Ewy Farne! Alepoň v nové upoutávce na SuperStar!
I tohle se může stát v SuperStar! Zda se opravdu někdo odvážil zazpívat píseň jednoho z porotců, můžete sledovat už od 10. února na obrazovkách televizí Nova a Markíza. Buďte u toho!

Ewa Farna - Jasna - 26.01.2013

27. ledna 2013 v 13:54 | PeťuŁka

Absolutní hvězda českého Facebooku

27. ledna 2013 v 12:47 | PeťuŁka
Praha - Prezidentské volby patřily na sociálních sítích v Česku k nejsledovanějším událostem v historii. Dvojici finalistů - Karla Schwarzenberga a Miloše Zemana - vyšvihly mezi české celebrity virtuální komunity a zejména Karlu Schwarzenbergovi pomohly sociální sítě mobilizovat voliče. Mohly Facebook, Youtube či Twitter rozhodnout o výsledku voleb?


Facebook

Absolutní hvězdu českého Facebooku Ewu Farnou kníže ještě zdaleka nemá, té totiž na této sociální síti fandí přes 330 tisíc lidí.

Video ze Superstar: Ewo Farná, jsi trapná!

26. ledna 2013 v 12:33 | PeťuŁka

Video ze Superstar: Ewo Farná, jsi trapná! To vzkázala porotě uražená Jolana.


O tom, jak drsná někdy umí být cesta za snem, se přesvědčila na castingu nové SuperStar soutěžící Jolana Sandorová ze Slovenska.
Sedmnáctiletá dívka přišla trojici porotců zazpívat hit Michaela Jacksona, ale její vystoupení skončilo absolutním debaklem.
reklama
Prvním z porotců, který se okamžitě projevil, byla Ewa Farna. Ta se s utrpením ve tváři hned po pár tónech otočila ke zpěvačce zády.
Druhou ránu zasadil Jolaně Ondřej Soukup, jehož slova překládal pobaveně do slovenštiny Pavol Habera.
Reakce dívky na sebe nenechala dlouho čekat. Hned v zákulisí spustila proud emocí, když prohlásila o Ondřejovi: "Dělal ze sebe debila!" ...a o Ewě ..."Podle mě byla trapná". Poté neovládla slzy a vyplakala se přímo před kamerami.
Nová SuperStar startuje na obrazovce TV Nova už 10. února ve 20:20, kdy se předvedou první talentovaní.
VIDEO ZDE
↓↓↓↓↓↓


SuperStar - perlicky z castingů

26. ledna 2013 v 12:19 | PeťuŁka


Podívejte se na ukázku z castingů SuperStar. Na koho ukázal Ondřej Soukup sprosté gesto a proč si Ewa Farna lije na hlavu vodu? Uvidíte ve videu.
Porota si při hodnocení výkonu zpěváků rozhodně nebere servítky! "Gratulujeme, dnes jsi byla nejhorší," popřál jedné ze soutěžících kat Pavol Habera.
Temperamentní Ewa Farna má zase problém sedět na jednom místě, a tak během castingu často vyvádí doslova psí kusy!
Podívejte se na malou ukázku toho, co všechno se už na jaře bude dít na obrazovce TV Nova!

Staňte se fanoušky ca Facebooku


Ewa už zase dráždí.

26. ledna 2013 v 12:07 | PeťuŁka

Krasavice Farna předvádí svůdný pohled a nebezpečný dekolt.


Zpěvačka Ewa Farna (19) se divákům už zanedlouho představí v roli jednou hodnější, jindy trochu ostřejší porotkyně, která bude spolu s Ondřejem Soukupem a Paľo Haberou hodnotit výkony všech, kteří se touží stát další SuperStar. Na natáčení chodí raději ve sportovnějším oblečení, ale když je příležitost, s chutí si oblékne i kousky, které zvýrazní její ženskost.


Takovou příležitostí bylo třeba focení promo fotek k talentové soutěži, jež na obrazovkách startuje už 10. února, které se mimořádně povedly, jak je vidno z malé ochutnávky. Ewa na nich doslova září, a to nejen díky zlatému blyštivému topu.

Už bylo napsáno hodně slov o tom, jaká kočka se z Ewy za poslední dobu vyloupla. Ale při pohledu na její nejnovější fotku, na níž nasadila výraz ve stylu "zapomeňte na hodnou holčičku", nezbývá nic jiného, než to ještě jednou zopakovat.

Novou řadu SuperStar rozjede Nova již 10. února

24. ledna 2013 v 21:25 | PeťuŁka

Novou řadu SuperStar rozjede Nova již 10. února

V porotě nové SuperStar bude i zpěvačka Ewa Farna.

Nový ročník pěvecké show SuperStar odstartuje na Nově v neděli 10. února záznamem prvních castingových kol. Datum on-line deníku TÝDEN.CZ potvrdila Marie Fianová z tiskového oddělení Novy.

Přesný termín začátku vysílání nové řady SuperStar, kterou Nova považuje za hlavní lákadlo svého programu na jaře 2013, televize dosud tajila. Datum ale zveřejnil slovenský server Mediálne.sk s odkazem na programové plány televize Markíza. Pěveckou show přitom vysílají Markíza s Novou společně.
"Ano, ten termín je správný," uvedla bez dalších podrobností Marie Fianová.
Nova hodlá pojmout letošní ročník SuperStar mnohem více jako reality show. Finalisty chce přiblížit televizním divákům. I proto odvysílá méně předtočených castingových kol, ale o to více se bude věnovat dvanácti vybraným finalistům. Bude je natáčet doma i v zaměstnání, aby si diváci měli možnost vybrat svého favorita a lépe se s ním ztotožnit. Finálová dvanáctka dokonce bude nějaký čas bydlet ve společné vile, SuperStar se tak značně přiblíží formátu klasické reality show, jakou jsou například VyVolení.
Moderátory nové řady soutěže budou Zora Kepková a Roman Juraško, v porotě zasednou zpěvačka Ewa Farna, Pavol Habera a Ondřej Soukup.

Foto: TV Nova


Ewa Farna: problemów z wkuwaniem ciąg dalszy! Zobacz zdjęcie!

23. ledna 2013 v 18:51 | PeťuŁka
Gwiazda hitu Nie Przegap, Ewa Farna, znowu żali się w sieci na kłopoty na studiach! Zobaczcie zdjęcie, jakie opublikowała!

Gwiazda hitu Nie Przegap, Ewa Farna, znowu żali się w sieci na kłopoty na studiach! Sesja z pewnością nie jest jej ulubioną częścią studiowania!

- "Czy ja naprawde wybralam kierunek humanistyczny..? Trzymam wszystkim studentom kciuki za jak najlepsze wyniki!" - napisała Ewa Farna na Facebooku, dodając zdjęcie z notatkami z wykładów.

- "Haha moj pokoj to inny swiat. Zasluguje na nazwe!! WKuwejt!;-D" - dodała kilka godzin później jurorka czeskiego programu SuperStar.

Wygląda na to, że Ewa Farna naprawdę wkuwała do później nocy, bo ostatni post na jej Facebooku ukazał się ok. 1:00 nad ranem!

Zobaczcie zdjęcie, jakie opublikowała Ewa Farna!


Upoutávka od porotců SUPERSTAR 2013

22. ledna 2013 v 17:26 | PeťuŁka


SuperStar: Porotcovia v šoku zo žubrienky Farny: Neriadená strela a čistý blázon

22. ledna 2013 v 17:06 | PeťuŁka
Ewa Farna je pripravená dať zo seba maximum..aj topánky

Ewa Farna je pripravená dať zo seba maximum..aj topánky
"Ewa je čistý blázon. Keď sa jej niekto nepáči, tak to povie. Keď ju niekto dojme, tak sa rozplače. Keď ju niekto zabáva, tak vyskočí na stôl a tancuje," opísal tínedžerku líder kapely Team. A fakt, že rodáčka z Českého Tešína, v ktorej tele prúdi poľská krv, je skutočnou neriadenou strelou, potvrdzujú aj ďalšie Haberove slová.

"Hádže na nás oči, keď je tam nejaký pekný chlap a chce, aby sme ho pustili ďalej. Dobré však na tom je aj to, že ona sa vyzná a je naozaj dobrá speváčka," vzdal energickej brunetke hold manžel Daniely Peštovej. Radosť z mladšej kolegyne na porotcovskom kresle neskrýva ani čerstvý otec Ondřej Soukup. "Tá je pekne drsná. Čo sa stalo z tohto 19-ročného anjelika, nestačil som sa čudovať. Je drsná, ale je fakt dobrá," chváli Ewu uznávaný hudobný skladateľ.

Česko Slovenská Superstar *4

22. ledna 2013 v 2:00 | PeťuŁka

imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ewa Farna podrazila superstaristu: Najprv láska, potom sklamanie!

22. ledna 2013 v 1:08 | PeťuŁka

Zdalo sa, že Ewa Farna je do mladého Slováka zbláznená. Ako sa však ukázalo, nebolo to úplne tak. PRAHA - Počas kastingov do speváckej šou SuperStar sa porotkyňa Ewa Farna (19) zahľadela do sympatického Štefana zo Slovenska. Ohúrenie mladíkovým vzhľadom dávala po celý čas jasne najavo a dokonca si od neho vypýtala telefónne číslo. S odstupom času však mladá Češka svoje vyčíňanie ľutuje. Súťažiacemu sa nielenže neozvala, ale ešte sa aj obáva toho, že mu jej sympatie môžu uškodiť.
V utorok večer sa v hlavnom meste našich západných susedov konala tlačová konferencia k pripravovanému projektu SuperStar. Okrem porotcovskej trojice sa jej zúčastnili aj moderátori Zora Kepková a Roman Juraško.

Na stretnutí s novinármi Ewa Farna prezradila, že s odstupom času ľutuje, ako sa zachovala voči nádejnému spevákovi zo Slovenska. Počas nakrúcania mu totiž dávala jasne najavo svoje sympatie. Dokonca zisťovala, či má priateľku a vypýtala si od neho telefónne číslo. "Nechcela by som, aby to, čo sa stalo, Štefanovi nejako ublížilo. Nemá žiadnu protekciu. Nerada by som, aby to vyzeralo tak, že len preto, že je pekný, mu Farna nadržiava," povedala porotkyňa, ktorá však svoje sympatie vôbec nepopiera. "Každopádne to, že sa mi páči, vôbec neskrývam. To, čo som však spravila, som urobila z dôvodu, aby bola sranda. Štefanovi som sa napokon neozvala," uviedla veci na správnu mieru.
Na spomínanej tlačovke odkomunikovali porotcovia aj fakt, že už vybrali 15 semifinalistov. O víťazovi však rozhodnú diváci. Moderátori zas prezradili, že hoci ide už o šiesty ročník speváckej súťaže, tentokrát bude SuperStar iná ako doposiaľ. Naplánovaných je oveľa viac živých prenosov, novinkou budú tiež prvky reality šou - napríklad, že finalisti budú bývať v jednej vile.

Sledujte TOPKY TV: Ewa Farna sa zbláznila do mladého Slováka Štefana.

VIDEO - LEN TU - JEN ZDE -


Ewa Farna: Chcem vytiahnúť skupiny z garáží

21. ledna 2013 v 23:58 | PeťuŁka


Debaty s nimi ma bavia
"Sú to veľké osobnosti. Mala som možnosť pracovať s nimi už predtým na iných projektoch, takže sme sa už poznali," povedala speváčka pre oŽene.sk a dodala, že hoci sú iná generácia, debaty s nimi ju bavia. Všetkých troch spája hudba a v mnohých prípadoch majú rovnaký názor. "Potom však nastane moment, kedy ja zastávam trochu modernejšiu verziu, kým Paľo je konzervatívny. A už vedieme debatu! Ale nikdy sme sa ešte nepohádali," povedala Farna, ktorá odjakživa trávi viac času so staršími ľuďmi. "Lebo mi môžu veľa dať a ja sa veľmi rada učím."
Chcem splniť sen


Ewa Farna: Chcela som byť princezná a nie speváčka! Nevyšlo mi to

21. ledna 2013 v 23:29 | PeťuŁka

"Nikdy som nemala chuť skúšať to cez SuperStar, pretože ja som nikdy nechcela byť speváčka. Chcela som byť princezná, ale to mi nevyšlo," odpovedala Ewa Farna na otázku, či si vie teoreticky predstaviť samu seba vystúpiť pred kritickou porotou.

Dodala, že v živote mala veľké šťastie. Spievala len preto, že ju to bavilo. Učiteľka bola tá, čo ju nútila do rôznych regionálnych súťaží. Zhodou okolností v jednej z nich sedel v porote človek, ktorý je dodnes jej producentom. Zdôrazňuje však, že nikdy nechcela "existovať" ako hudobníčka.
Na českej a poľskej scéne je Farna známa už osem rokov. Za ten čas sa trh podstatne zmenil. "Rozumiem mladým, ktorí sa chcú dnes presadiť a nevedia ako. Všetky rádiá hrajú rovnaké pesničky a všetko nové odmietajú, lebo im to neuspelo v testoch a podobne. Preto si myslím, že SuperStar je jedna z mála ciest, ako sa dá preraziť."