| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Prosinec 2012

Ewa Farna - nowa płyta. Co zdradziła Ewa na temat swoich planów? [VIDEO]

28. prosince 2012 v 15:21 | PeťuŁka

Ewa Farna - nowa płyta pojawi się wiosną! A raczej dwie płyty: jedna po polsku i jedna zaśpiewana po czesku. Ewa szykuje także dla fanów niespodziankę...


Ewa Farna potwierdza: nowa płyta pojawi się już na wiosnę 2013 roku! A raczej pojawią się dwie płyty: jedna po polsku i jedna zaśpiewana po czesku! To oznacza dla Ewy bardzo pracowity rok, bo poza nagraniami będzie przecież także jeszcze jurorką w czeskim Idolu!

Ewa zdradziła także w wywiadzie, że poza zapowiedzianą płytą planuje także niespodziankę. Co to będzie? Obejrzyj wywiad z Ewą!


Přidej se . .


Ewa Farna má novou práci. Bere v hospodě telefony

23. prosince 2012 v 20:21 | PeťuŁka
Výdělky z českého a polského trhu jí nestačí, jedna z nejpopulárnějších zpěvaček musela vzít brigádu. Nebo se vážně jedná jen o dobročinnou akci?


Asi vážně půjde o nějakou hromadnou přehlídku celebrit, protože jsme zjistili, že telefony teď v hospodě bere nejen Farna, ale také bývalý Zlatý slavík Karel Gott, herečka Tereza Kostková, nebo milovník mediálních manažerek (a taky trochu hokejista) Dominik Hašek.
Tak jo. Byla to charita, Farna brala telefon úplně zadarmo. Což je škoda pro nás, i pro ni.

Porota v SuperStar šokuje: Vodí si soutěžící na záchod!

23. prosince 2012 v 19:58 | PeťuŁka
Na bratislavském castingu SuperStar se dějí věci. Nejenže porotci přijímají úplatky v podobě vlastních portrétů, ale také chodí zkoušet se soutěžícími na záchod!


Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera zažijí při castinzích na novou pěveckou hvězdu pořádnou zábavu. Kromě řady různorodých talentů je dostávají i někteří soutěžící, kteří pro postup do dalších kol udělají opravdu cokoli.
Tentokrát před porotu předstoupila mladá blondýnka, která ale podlehla nervozitě a její výkon za moc nestál. Měla ale obrovské štěstí, že si ji pamatovala zpěvačka Ewa Farna, která ji slyšela na dámských toaletách, jak se připravuje na výstup a její hlas ji zaujal.

Postoupí talentovaná dívka z dámských záchodů?

Pavol Habera je sice brán za nejpřísnějšího porotce, ale přesto v případě stydlivé blondýnky udělal výjimku a dal jí ještě jednu šanci, a to rovnou na záchodě.
Celá porota se tak odebrala na dámské toalety, aby si poslechla, jak to soutěžící jde v jiném prostředí a opravdu to tentokrát stálo za to.
Jak to s křehkou blondýnkou dopadlo a zda postoupila do dalších kol, se dozvíte již brzy na TV Nova!

Porota pěvecké soutěže SuperStar na dámských záchodech! Na video se můžete podívat zde.Ewa Farna jeździ na nartach i śpiewa "Oh, happy day"! Fajne prywatne zdjęcie + video!

23. prosince 2012 v 19:21 | PeťuŁka

Ewa Farna ma fajne plany na święta! Czego życzy swoim fanom z okazji Bożego Narodzenia?Ewa Farna lubi zimę. To widać na jej prywatnych zdjęciach. Niedawno Ewa Farna zamieściła na Facebooku zdjęcia zkuligu. Tym razem opublikowała fotkę z rodzinnego wypadu na narty! Okazuje się, że Ewa Farna spędzi święta po góralsku!

- "Pod stokiem czeka tatus z babcia.. a my po raz pierwszy w tym sezonie na nartach! Kocham Swieta, kocham, kocham!!! Zycze Wam pomyslnosci, radosci, szczescia oraz Zdrowia! I przynajmniej tak cieplej atmosfery rodzinnej jak u mnie...to tyle. Reszte zawsze jakos mozna sobie dokupic, wlacznie z prezentami:-P...
Wesolych Kochani!!" - napisała Ewa Farna na Facebooku.


imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ewa zamieściła w sieci także video ze swojego świątecznego występu! Zobaczcie!Neměl by na tyhle šaty být zbrojní pas? Ewa Farna ukázala dekolt bez podprsenky a nožku ve vysokém rozparku

23. prosince 2012 v 19:08 | PeťuŁka. K

Takhle sexy nebyla nikdy předtím. Zpěvačka Ewa Farna (19) se objevila na charitativní akci Srdce dětem v neskutečně odvážných šatech. Ewa předvedla svá ňadra bez podprsenky a také nožky v šatech s pořádně vysokým rozparkem.

A bylo se na co dívat. Z Ewy se stává sexy diva a má co ukázat. I když v posledních měsících trošku přibrala, vůbec to nevadí. Farna je krev a mléko a po postavě vychrtlé modelky ani netouží.
Farna je momentálně bez partnera. A zatím nový vztah ani nechce. Muži jí ale nyní leží u nohou. "Nového kluka nechci. Dokonce se objevili kluci, kteří by měli zájem, což mě velice potěšilo, dokonce mi to řekli, ale já bohužel nechci. Nejsem připravená někomu sebe dát. Je toho moc a vztah by tím trpěl. Časově bych to fakt nezvládla. Je to tím, že jsem i ve Varšavě. Studuji, zpívám, bude SuperStar, nové projekty," řekla Super.cz Ewa Farna.
Ewo, ještě pár takových sexy modelů a budeš si muset na odhánění ctitelů pořídit ochranku!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zpěvačka Ewa Farna. V porotě nové SuperStar zasedne i Ewa Farna

19. prosince 2012 v 23:51 | PeťuŁka
Nejmladší česká držitelka Českého slavíka Ewa Farna bude porotkyní nového ročníku pěvecké soutěže SuperStar, kterou uvedou televize Nova a Markíza v příštím roce.
Novou éru ve svém profesním životě se talentovaná zpěvačka rozhodla spojit s nejprestižnější hudební soutěží na světě, uvedla v tiskové zprávě Lucie Bártová z TV Nova.
"Ewu Farnou jsme si vybrali proto, že patří mezi největší hudební idoly současnosti, a to napříč několika státy. Dosáhla obrovských úspěchů a pro soutěžící je její příběh velkou motivací. I když je pro ni úloha porotkyně v hudební soutěži něčím zcela novým, Ewa k ní přistupuje už nyní velmi zodpovědně a kreativně. Na spolupráci s ní se těšíme," řekl kreativní producent a režisér Pepe Majeský.
"Úloha porotce v SuperStar je pro mě velkou premiérou a výzvou. Ráda zkouším nové věci a tahle role bude pro mne zcela nová. Těším se na emoce, na nové dobré hlasy a na nové zkušenosti. I když jsem já konkrétně z žádné podobné soutěže nevyšla, hrozně ráda pomohu či poradím nejen mým vrstevníkům," okomentovala svou novou práci Ewa Farna.

Farna se zamilovala na SuperStar, soutěžící jí musel dát číslo

15. prosince 2012 v 21:57 | PeťuŁka
Ewa Farna se v připravované SuperStar postará o nejedno překvapení. Nasvědčují tomu první záběry z právě probíhajících castingů. V Bratislavě se zpěvačka dokonce zamilovala. Od soutěžícího si pak vzala číslo a řekla mu, že je single.

"Ty bláho, tohle mi nedělejte," chytala se za hlavu Ewa Farna, když před porotu předstoupil urostlý muzikant, do něhož se zpěvačka očividně zamilovala na první pohled. "Máš někoho?" ptala se ho vzápětí. "Nemám," odpověděl jí fešný zpěvák. "Já taky ne," flirtovala dál Ewa.
Soutěžící, který uchvátil Ewu Farnou.
Soutěžící, který uchvátil Ewu Farnou.
V úžasu byli i Ondřej Soukup a Pavol Habera, jež devatenáctiletou porotkyni přijali v týmu s nadšením i faktem, že mladou generaci, i se všemi spontánními reakcemi, tu zastupuje právě ona.
"Vy jste se nikdy předtím neviděli?" ptal se Pavol Habera. "Ne," odpověděla dál fascinovaná Farna. "Hele, jak se směje, koukej. Tady mi napiš svoje číslo," zakončila Ewa.
Moderátoři SuperStar - Zorka Kepková a Roman Juraško
Moderátoři SuperStar - Zorka Kepková a Roman Juraško
Castingy vrcholí o tomto víkendu vPraze. I tady se ukáženovámoderátorská dvojice Zora Kepková a Roman Juraško. Showspolečněpřipravují TV Nova a slovenská Markíza.

Bude z toho něco? Ewa Farna se zakoukala do tohoto fešáka s kytarou

15. prosince 2012 v 21:49 | PeťuŁka

Zpěvačka Ewa Farna (19) má nový objev. Sympatická porotkyně pěvecké soutěže SuperStar se zakoukala do jednoho ze soutěžících, který ji doslova uhranul. Kdoví, zda se z něj nevyklube muž jejích snů.

Na bratislavském castingu pěvecké show přišel před porotu ve složení Ondřej Soukup (61), Ewa Farna (19) a Pavol Habera (50) mladý sympaťák s kytarou a Farna, která své emoce nijak neskrývá, mu otevřeně dávala najevo svou náklonnost.
Zatímco kolegové porotci shovívavě dávali prostor průchodu Ewiných sympatií, zpěvačka podala překvapenému mladíkovi svůj mobilní telefon a požádala ho o telefonní číslo. Uvidíme, jestli se z toho nevyvine nějaký ten románek...

SuperStar: Zamilovaná Ewa Farna: Zistili sme totožnosť fešáka

15. prosince 2012 v 21:48 | PeťuŁka
Na bratislavskom kastingu SuperStar sa porotkyni Ewe Farnej zakrútila hlava zo súťažiaceho s číslom 2541. Mladú speváčku pobláznil tmavovlasý, sympatický Slovák.

Zistili sme, že ide o Štefana z Nitry, ktorý má so spevom bohaté skúsenosti. Okrem toho, že spieva v kapele Jamestown, je aj najnovším prírastkom hardcore teatro punkovej formácie BijouTerrier, ktorú vlani založil líder kapely Horkýže Slíže Kuko.

Štefan v BijouTerrierovi stvárňuje postavu seržanta Ina (čítaj Ajena). Kapela pri príležitosti jeho príchodu nakrútila aj kontroverzné video, v ktorom mladíka predstavuje. Ak ho v najbližších dňoch uvidí Ewa Farna, máme sa pri jej ďalších stretnutiach so súťažiacim Štefanom pred kamerami na čo tešiť.

Ak by ste sa na Štefana alias seržanta Ina chceli pozrieť osobne, šanca bude už o pár dní. BijouTerrier totiž vyráža na vianočno-novoročné turné, ktoré odštartuje už 21. decembra 2012 v Prešove. Mladík, do ktorého sa zahľadela porotkyňa Ewa Farna, možno padne do oka aj vám...

SuperStar: Ewu Farnu roztopil fešák zo Slovenska!

15. prosince 2012 v 21:42 | PeťuŁka
Kastingy šou Česko Slovenská SuperStar sú v plnom prúde a na jedno z nich zažila šok mladučká porotkyňa Ewa Farna. Príťažlivá kráska zostala v nemom úžase, keď sa pred ňu a jej kolegov Ondřeja Soukupa s Paľom Haberom postavil mladý fešák zo Slovenska. Chvíľu to vyzeralo tak, že sa Ewa zamilovala na prvý pohľad.


"Ešte, že sedím. Aha ako sa smeje, pozeraj," povedala speváčka so širokým úsmevom, smerujúc dodatkom k Haberovi. A presne takýmto úsmevom je obdarený aj tmavovlasý chalan, ktorý dorazil skúsiť šťastie s gitarou v ruke. Lídrovi Teamu však iba pozlátko nestačilo a chcel vedieť, čo sa skrýva pod obalom, v jeho hrdle.
Mladík, zjavne zaskočený slovami Ewy, nezačal song Apologize zrovna najsebavedomejšie, ale postupne sa dostal do tempa, otvoril hlas a výsledok sa zdal byť postačujúci. Aby toho nebolo málo, porotkyňa s poľskými koreňmi si ešte od svojho nového objavu vypýtala telefónne číslo!

Táto scéna nápadne pripomínala nedávnu epizódu z amerického X Factoru, kde Demi Lovato načisto roztopili traja chalani zo skupiny Emblem 3. Zostáva nám len dúfať, že Ewa myslela svoje city vážne a nebolo to iba trápne divadielko...


Kdo je ta holčička s křivými zuby?

3. prosince 2012 v 17:15 | PeťuŁka

Kdo je ta holčička s křivými zuby? Opilá se málem zabila v autě a chodila se známým českým zpěvákem.


Holčička na fotce je úspěšnou zpěvačkou, která svou pěveckou kariéru odstartovala už ve svých třinácti letech. Na svém kontě má několik hudebních ocenění - včetně bronzových Českých slavíků. Ač jí ještě není ani dvacet let, málem se zabila při autonehodě, když řídila pod vlivem alkoholu. Krátce chodila se známým zpěvákem, který v anketě popularity porazil i Karla Gotta. Už víte?

Česká a polská zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (19) se narodila 12. srpna 1993 v Třinci. Absolvovala gymnázium v Českém Těšíně a letos začala studovat práva ve Varšavě.
Talent Ewy Farne objevil producent Lešek Wronka (52). Ve spolupráci s ním vtrhla roku 2006 do světa šoubyznysu s hitem a stejnojmennou deskou Měls mě vůbec rád. Tehdy jí bylo teprve třináct let. Ve stejném roce získala ocenění Objev roku v anketě Český slavík. O rok později vydává cédéčko s názvem Ticho a svou první polskou desku Sam na sam (doteď už v Polsku vydala tři alba).
Jako teprve čtrnáctiletá teenagerka absolvovala první velké turné a hostovala na koncertní šňůře slovenské kapely No Name. Výsledkem byl zisk bronzového Slavíka v kategorii Zpěvačka roku. Farna je vůbec nejmladší držitelkou tohoto ocenění, které získala pětkrát po sobě.
A nezůstalo jenom u Slavíků. Před dvěma lety dokonce vyhrála hudební cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku. To už sbírala úspěchy s třetím albem - Virtuální. První velkou láskou Ewy Farne byl muzikant Marcus Tran, který nyní žije s moderátorkou Martinou Gavriely. Několik měsíců chodila i se zpěvákem Tomášem Klusem, s nímž i po rozchodu zůstala velkou kamarádkou.
Devatenáctiletá zpěvačka měla letos v květnu obrovské štěstí. Na cestě z oslavy maturity usnula za volantem s 0,8 promile alkoholu v krvi, bourala a jen zázrakem vyvázla pouze s lehkým zraněním. Farna dostala pokutu 35 tisíc korun a na dva roky přišla o řidičák. ■

Ewo Farna, nejsi marná:

3. prosince 2012 v 17:07 | PeťuŁka

Ewo Farna, nejsi marná: Lucie Vondráčková závistivě zírala do výstřihu vnadné zpěvačky.

Stříbrná Slavice Lucie Vondráčková (32) hodně dlouho neviděla svou mnohem mladší kolegyni Ewu Farnou (19). Na slavnostním galavečeru Českého slavíka byla proto velmi překvapená, jak se teenagerka Farna proměnila v sexy ženskou.

Vondráčková dokonce neváhala zkontrolovat její přednosti a závistivě Ewě zírala přímo do jejího výstřihu.
"Ta nám ale vyrostla, nemůžu uvěřit svým očím," napsala Vondráčková na sociální síti pod svou fotku s Ewou Farnou. Zpěvačka, která momentálně většinu roku tráví v Polsku, kde studuje práva, předvedla na Slavících plnější ženské křivky, než jsme u ní byli dosud zvyklí. Na kráse jí to však rozhodně neubralo, ba naopak.
A co na to manžel Lucie Vondráčkové Tomáš Plekanec (30)? Ten stál celou dobu stranou a dekolt Ewy Farne ho vůbec nezajímal. Měl oči jen pro Lucku, která aspoň neměla sebemenší důvod k žárlivosti. ■