| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Listopad 2012

Ewa Farna zmienia styl życia z SHAPE (FOTO)

30. listopadu 2012 v 18:57 | PeťuŁka
Przez długi czas Ewa Farna zapewniała, że dobrze się czuje w swoim ciele. Mówiła, że dodatkowe kilogramy dodają jej kobiecości i wydawało się, że piosenkarka nie będzie z nimi walczyć.

Tymczasem z nowego numeru magazynu SHAPE dowiadujemy się, że Ewa zdecydowała się jednak na zmianę stylu życia.

W moim życiu wydarzyło się ostatnio bardzo dużo - mówi Farna w Shape. - Zdałam maturę (do której przygotowywałam się przez pół roku), przeniosłam się do Warszawy i z miejsca weszłam w trasę koncertową, studiowanie. Wiadomo, z czym się wiążą koncerty: mało snu, dużo niezdrowego jedzenia i godziny spędzane w autobusie. Zdarza się, że kiedy emocje ochłoną, chodzę spać o drugiej, a wstaję o piątej. Jedzenie w fastfoodach, dużo napojów energetycznych - po prostu inaczej się nie da - opowiada wokalistka.

Jednocześnie Ewa zapewnia, że chce skończyć z takim stylem życia:

Jestem typem, który zajada stres, obawiam się więc dodatkowych kilogramów. A muszę być w formie. Akcja SHAPE to dla mnie szansa na uporządkowanie życia, przynajmniej w jego odsłonie zdrowotno-ruchowej. Liczę na to, że potrafię się zdyscyplinować - regularnie jeść, ćwiczyć. Obiecuję nie spóźniać się na treningi. Kto wie, może to pomoże mi też znaleźć chłopaka (śmiech) - mówi wokalistka.

W odchudzaniu będą pomagać Ewie Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy i dietetycy.

- Dieta opracowana specjalnie dla Ewy oparta jest na produktach o niskim indeksie glikemicznym. W menu nie może zabraknąć też zdrowych tłuszczów, np. oleju lnianego. Edukację dietetyczną Ewy rozpoczęliśmy od wprowadzenia prostych zasad oraz odrzucenia kilku mitów, m.in. o tym, że nie należy jeść po godz. 18, czy o konieczności liczenia kalorii. Ewa uczy się prawidłowych wyborów żywieniowych, by po 4 miesiącach samodzielnie układać swoje menu. Hasło, jakie będzie
przyświecać Ewie w tym miesiącu to "Nie jesz - tyjesz" - mówi Joanna Brzezińska.

Szczegóły diety Ewy oraz specjalnie opracowany trening znajdziecie w nowym numerze SHAPE.

A my będziemy się przyglądać metamorfozie Ewy. Ciekawe, jak gwiazda będzie wyglądać za 2-3 miesiące?


Ewa Farna zmienia styl życia z SHAPE (FOTO)

Ewa Farna zmienia styl życia z SHAPE (FOTO)

Porota SuperStar 2013 je kompletní a Mareš už moderovat nebude

30. listopadu 2012 v 15:48 | PeťuŁka
Moderátory televizní show Česko-Slovenská SuperStar 2013 budou Zorka Kepková a Roman Juraško. Ohlášena byla i trojice porotců. Ewu Farnou a Pavla Haberu doplní Ondřej Soukup.

FOTO: Moderátoři SuperStar 2013
Leoš Mareš končí. Nový tandem pro SuperStar 2013 vytvoří Zorka Kepková a Roman Juraško

"O osudech talentovaných zpěvaček a zpěváků bude rozhodovat trojice porotců Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera," potvrdila dnes pro TOPZINE.cz mluvčí TV Nova Lucie Bártová jméno třetího dosud neohlášeného porotce Ondřeje Soukupa.
TV Nova a Markíza pro svou společnou show obsadila do moderátorských postů své vlastní moderátory z ranních show. Česká moderátorka a slovenský moderátor tak nahradí dosavadní dvojici Leoše Mareše a Tiny.
"Zorku dosud znali televizní diváci z pořadu Snídaně s Novou a Romana především ze slovenského Telerána na Markíze. Rozhodli jsme se tentokrát vsadit na nové tváře, které budou mít prostor ukázat své schopnosti právě v této inovované velké show," uvedl Pepe Majeský, režisér a kreativní producent projektu.

Ewa Farna: występ na gali Czeskie Słowiki był "mało udany"?

28. listopadu 2012 v 19:13 | PeťuŁka

Ewa Farna: występ na gali Czeskie Słowiki był "mało udany"? Tak twierdzi sama Ewa!


Mimo, że sama Ewa Farna uważa swój występ za mało udany, video z niego obejrzało na YouTube'ie już ponad 150 tysięcy osób!


Ewa Farna wykonała na gali Czeskie Słowiki 2012 piosenkę Adele, Skyfall. Video z jej występu cieszy się ogromną popularnością na YouTube'ie!

Video przekroczyło we wtorek liczbę 100 tysięcy wyświetleń. Dzisiaj liczba urosła już niemal do 160 tysięcy! Mimo to sama Ewa Farna nie jest z siebie zadowolona. Nazywa swój występ "mało udanym".

- "Ponad 100 000?! Obejrzalo ten moj niezbyt udany wykon? Ojeej:/...." - napisała Ewa Farna na Facebooku.


Ale nie! Spróbujmy znaleźć coś pozytywnego ...

27. listopadu 2012 v 19:54 | PeťuŁka

Ale nie! Spróbujmy znaleźć coś pozytywnego ...


I oto, moc nawet nie działa. Wszystkim depresji mamy prawie zapomniałem zasadniczą część wieczoru i to było wykonawcy programu.Chwalą trzy kobiety: Ewa Farna, że soundtrack z najnowszego Bonda dał absolutnie genialnie, a także ponownie oczarowany jego oblicze, a także młody Celeste Buckingham, który przyniósł piętno badania "rychlokvašky talentu" i na pewno nie było to łatwe dla niej się przed wielu VIP

Trapná podívaná . . .

27. listopadu 2012 v 19:07 | PeťuŁka

Vážně to byla taková bída?


Ale ne! Pokusme se najít něco pozitivního…

A ejhle, moc práce to ani nedává. Ze vší té deprese jsme málem zapomněli na podstatnou část večera a tou byl program účinkujících. A chválíme hned tři ženy: Ewu Farnou, která soundtrack z nejnovějšího Bonda dala naprosto bravurně a navíc opět okouzlila svou vizáží, stejně jako mladičká Celeste Buckingham, která si přinesla do ankety stigma "rychlokvašky z Talentu" a určitě pro ni nebylo jednoduché vystoupit před tolika V.I.P.

Ewa Farna poznala toho pravého

27. listopadu 2012 v 16:54 | PeťuŁka
Ewa Farna se zamilovala do Ondřeje Brzobohatého a je ochotná kvůli němu obětovat kariéru.

Ondřej Brzobohatý (29) by si měl na své charisma pořídit zbrojní pas. Ačkoli je stále ženatý, v jeho náruči se v současné době choulí mladičká Martina (21). Do pořadníku by se ovšem ráda zapsala i zpěvačka Ewa Farna (19). Přiznala, že ačkoli v poslední době neměla na lásku myšlenky ani čas, stále tajně doufala, že až potká toho pravého, obojí si udělá. Bohužel k setkání došlo v nevhodnou dobu. Zatímco náctileté zpěvačce moderátor učaroval, o nějaké přehnané náklonnosti z jeho strany se zatím nedá mluvit. Ondrovy problémy by mohlo vyřešit uzákonění bigamie.

Módní policie ze Slavíků: Ewa Farna musí ....

26. listopadu 2012 v 9:45 | PeťuŁka

Módní policie ze Slavíků: Ewa Farna musí zhubnout, nebo se převléct, Lucie Bílá měla nejhorší model večera.

eské zpěvačky se předháněly, která předvede na události sezóny, galavečeru Český slavík, honosnější a luxusnější šaty. Vybíraly je i několik měsíců, návrháři byli v pohotovosti. A jak to dopadlo? Která zpěvačka to zvládla na výbornou a která naopak pohořela?


Jeden z nejuznávanějších stylistů, osobní poradce Leoše Mareše, Pavlíny Němcové či Petry Faltýnové pro Super.cz ohodnotil módní kreace českých hvězd. A světe, div se. Nejhorší podle něj byla Lucie Bílá, dobře nevybrala ani Ewa Farna. Nejlépe si naopak vedly mladičké krásky Tereza Kerndlová a Monika Bagárová.

"Nelíbí se mi šaty Lucie Bílé. A to i přesto, že jsou od Oscara de la Renty. Typově k ní nejdou. Je to aspirantka na nejhorší šaty z té zelené škály. A vlastně asi i celého večera," řekl Super.cz Vaněk.
Neprošla ani Ewa Farna. "Flitry dohromady se cvokama taky nebyly dobré. Navíc na to nemá figuru, to si řekněme na rovinu. Měla by to krýt a ne zdůraznovat. Nebo zhubnout," upřesnil Vaněk.
Dobře výběr šatů zvládly krásné zpěvačky Gábina Gunčíková, Monika Bagárová a Tereza Kerndlová. "Šaty Gábiny jsou krásné, ale body mělo být zelené. Monice a Tereze tleskám. Monice i přesto, že jí šaty šil můj bývalý partner. Ale opravdu krása. Obě jsou jedničky," dodal Vaněk, kterého ale víc než celebrity překvapila jedna z dam na párty.
"Jsem v šoku z paní, která si oblékla bílé krátké šaty poseté flitrama se zipem, který má rozepnutý pod úrovní podprsenky. Český národe, takhle prosím nikam. To je odstrašující případ, uzavřel stylista. ■

Ewa má zálusk na Brzobohatého.

26. listopadu 2012 v 9:33 | PeťuŁka

Ewa Farna je bez chlapa a má vybráno: Má zálusk na rozvádějícího se Brzobohatého!

Zpěvačka Ewa Farna (19) je od rozchodu s Tomášem Klusem (26) stále sama. Nového chlapa prý ani nehledá, neměla by na něj čas.
"Nového kluka nechci. Dokonce se objevili kluci, kteří by měli zájem, což mě velice potěšilo, řekli mi to dokonce, ale já bohužel nechci. Nejsem připravená někomu sebe dát. Je toho moc a vztah by tím trpěl. Časově bych to fakt nezvládla. Je to tím , že jsem i ve Varšavě. Studuji, zpívám, bude SuperStar, nové projekty," řekla Super.cz Ewa Farna.
Jeden chlap jí ale na první pohled hodně zaujal. "Dneska mi tady přišel jeden kluk úchvatnej. Ondra Brzobohatý byl dneska geniální, měl charisma, líbí se mi. Je mu ale třicet a navíc mě nechce. Tak budu zatím bez kluka," dodala Farna.
Ewa pro slavnostní večer Českého slavíka zvolila dvoje šaty. Uvedla se v černé róbě a na vystoupení se převlékla do zelených flitrových šatů. "Líbily se mi, tak jsem v nich zůstala. Samozejmě jsem si myslela, že budu originální," uzavřela s úsměvem Farna, kterou nadvláda zelených šatů na galavečeru překvapila. ■

Všechny fotky z Č. Slavíka 2012 *2

25. listopadu 2012 v 20:19 | PeťuŁka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechny fotky z Č. Slavíka 2012 *1

25. listopadu 2012 v 19:59 | PeťuŁka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa píše ... 25.11. 15:44h

25. listopadu 2012 v 15:57 | PeťuŁka
DEKUJI!!! Ze srdce!! Za tu moznost, stat a dekovat jiz po pate!
Vidime se intenzivneji v pristim roce, uz se neskutecne tesim a hodlam se odvdecit!;-)
Gratuluji rovnez z celeho srdce Tomovi;-)...
Jdu zpatky k uceni!
Takhle to vypadalo v me satne:-D

Ewa Farna na gali Český Slavík 2012! Zdjęcia + VIDEO Youtube

25. listopadu 2012 v 15:48 | PeťuŁka

W miniony piątek Ewa Farna napisała na Facebooku, że leci do Pragi. Dodatkowo jurorka Bitwy Na Głosy dorzuciła zdjęcie ustrzelone w samolocie. Ewa Farna poleciała do Pragi na galę Český Slavík. Farna podczas prestiżowej imprezy wykonała piosenkę Skyfall! VIDEO Youtube

W miniony piątek Ewa Farna napisała na Facebooku, że leci do Pragi. Dodatkowo jurorka Bitwy Na Głosy dorzuciła zdjęcie ustrzelone w samolocie. Ewa Farna poleciała do Pragi na galę Český Slavík. Farna podczas prestiżowej imprezy wykonała piosenkę Skyfall!

-"Papaa Wawa!;-) Lot do Pragi... Cesky Slavik. Zaspiewam Skyfall Adele. Strasznie sie ciesze i dziekuje Mambi i pani Malgosi z Teatru Wielkiego za te poekne sukienki!! Bede Was informowala;-)." - napisała na portalu społecznościowym Facebook Ewa Farna [pisownia oryginalna].

Mamy dla Was VIDEO z tego występu! Oceńcie, kto lepiej wypada w piosence Skyfall - Adele czy Ewa Farna?

Ewa Farna na gali Český Slavík 2012! Zdjęcia + VIDEO YoutubeJSTE SKVĚLÝ ! <3 Děkuji !

24. listopadu 2012 v 23:40 | PeťuŁka |  BloG
Tohle tenhle blog zažil poprvé ! Tolik lidí za den ! :) Neříkám, že tu není jinak návštěvnost, ale né takováhle. Normálně je tu průměrně denně 50-100 lidí ! Proto vám chci říci VELKÝ DÍKY ! <3
Jste skvělý ! Budu ráda, když to nebude naposled co jste zde byli !! <3
A že vás tu potkám víckrát.

DĚKUJU JSTE SKVĚLÝ !!! <3


Výsledky českého slavíka roku 2012

24. listopadu 2012 v 23:13 | PeťuŁka

Kategorie : ZPĚVAČKA roku :
1. místo - Lucka Bílá
2. místo - Lucka Vondráčková
3. místo - Ewa Farna
Kategorie : Nejhranější písnička roku rádia Impuls :
Pánu bohu do oken - Tomáš Klus
Kategorie : Slavíci bez hranic
No Name
Kategorie : Skupina roku
1.místo -Kabát
2.místo - Nightwork
3. místo - Chinaski
Kategorie : Hvězda internetu
Charlie Straite
Kategorie : Skokan roku
Eddie Stoilow
Kategorie : MTV Videoklip roku
Tereza Kerndlová - Tepe srdce mí
Kategorie : Zpěvák roku
1. místo - Tomáš Klus
2. místo - Karel Gott
3.místo - Daniel Landa
Kateogorie : Celkový slavík
Lucie Bílá
Kategorie : Objev roku
Koblížc!

Ewa Farna - Český slavík - Skyfall

24. listopadu 2012 v 22:50 | PeťuŁka

Český slavík 2012 - Fotky *1*

24. listopadu 2012 v 22:13 | PeťuŁka

Ewa se stala Bronzovou slavicí 2012

24. listopadu 2012 v 21:00 | PeťuŁka

Kategorie Zpěvačka roku 2012


1.místo Lucie Bílá
2.místo Lucka Vondráčková
3.místo EWA FARNA

GRATULUJEME !


Generálka na Slavíkovi - Foto

24. listopadu 2012 v 20:13 | PeťuŁka
Další fotka z generálky Slavíka. Začátek již za cca 8minut. :)


DŮLEŽITÉ !!!

24. listopadu 2012 v 18:29 | PeťuŁka |  BloG

Jestli chceš být mojí Grafičkou či grafikem, tak mi napiš do komentáčů.
Jediné podmínky, které jsou :

Umět s Grafikou.
Dělat grafiku rád/a
Umět dát do desingu odkaz či vide a podobně.
Mít čas..
Umět dělat popisky, i když je umím taky, jen na Grafiku nemám moc času.
Ukázat mi nějaký tvůj vytvořený vzhled.

Výhody : Reklama u mě na blogu, jak v záhlaví, tak v menu.
Fantazii nechám na tobě, té se meze nekladou. :)

Budu ráda, když se ozvete. :)