| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Duben 2012

Ostravský trhák - Ewa Farna (TV Barrandov 16.4.2012)

30. dubna 2012 v 22:19 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Nový Vzhled

9. dubna 2012 v 19:19 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄ |  BloG

Líbí se vám ?

Co by jste změnili ?

Přidali by jste něco ?


lay dělala moje Grafička,ale zbytek menu atd. je moje práce :)
Vždy si stejně musím udělat hodně po svém !

Celý tenhle VZHLED než došel až sem trval CELÉ ODPOLEDNE, Tak doufám, že se bude líbit, že se v něm vyznáte atd .. :)

PIŠTE PROSÍM KOMENTÁŘE :)

VAŠE a Ewy věrná Fa(R)nynka **


Na Euru Duran Duran i Farna

9. dubna 2012 v 13:23 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Hlavní hvězdou Fanouškovské zóny na wrocławském náměstí Rynek bude během Eura 2012 britská skupina Duran Duran.

Koncert se bude konat 25. června - v turnajovém kalendáři je to den bez zápasu. Volné dny bez zápasů vyplní především polská hudba v rámci koncertů pod názvem Strefa Młoda Duchem (zóna mladých duchem) a Strefa dla Kobiet (ženská zóna).

Před zápasem mezi Polskem a Českou Republikou rozehřeje fanoušky mladá hvězda Ewa Farna, která je stejně populární po obou stranách hranice.

Češi věří v dobrý výsledek

"V roce 2004 jsme měli pravděpodobně nejlepší tým v Evropě. Dosáhli jsme výborných výsledků, ale prohráli jsme v semifinále s Řeckem. Nyní je náš tým úplně jiný, ale stát se může cokoliv," říká Rudolf Řepka, generální sekretář Fotbalové asociace ČR.

Z Ewy Farne je rajcovní zrzka!

7. dubna 2012 v 19:58 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Zpěvačka Ewa Farna (18) změnila účes a prokoukla! Z černovlasé rockerky se stala zrzavá diva. Se změnou účesu většinou přichází i radikální zlom v životě, proč si vlastně Ewa nechala změnit barvu a účes?


"Změna je život, ne? Poněvadž chodím teď do školy a nemám moc veřejných vystoupení, tak je ten nejlepší čas na experimentování se vzhledem. Žijeme jen jednou a navíc změna vlasů není nic neodvratného," řekla Blesk.cz Ewa Farna, proč si nechala vlasy obarvit.
Ewa pořád žije s rodiči a se svými mladšími sourozenci Adamem a Magdalenou ve Vedryni a je spokojená. Má svůj pokoj, vždy navařeno a uklizeno. Na život s rodiči si nestěžuje a nevypadá to, že by se chtěla jen tak stěhovat a osamostatnit se.
Jediné, co se změnilo s osmnáctými narozeninami je to, že už jí táta nedoprovází na koncerty. "Táta už se mnou přestal jezdit na koncerty, už mě pouští s kapelou v dodávce. Když se mnou jezdil, byl ke mně vždycky přísný. Přišla jsem z koncertu úplně vyřízená do šatny, kde jsem měla 15 minut na to, abych se připravila na autogramiádu a v těch 15 minutách mi taťka stihl přečíst ze svých poznámek výtky ke koncertu," prozradila tvrdý dril, který po ní táta požadoval v pořadu Ostravský trhák TV Barrandov, který se odvysílá v pondělí 16.dubna.
Ewa se nyní ale spíš než koncertování a zpěvu věnuje škole a učení. Letos ji čeká maturita a přijímačky na vysokou školu, chtěla by studovat práva. "Když na škole zjistím, že právničina pro mě není, že nejsem schopná pochopit to logické propojení, že jsem tupá, tak zůstanu u zpívání. Hlásím se na práva do Prahy i do Varšavy," tvrdí Farná.
Ewa je momentálně bez přítele, ale má za sebou, jak sama říká, dva vážné vztahy s o několik let staršími muži. Prvním byl zpěvák Marcus Tran a druhý Tomáš Klus. Oba mají nyní nové partnerky. "Měla jsem dva vážné vztahy, o všech se psalo a žádný jsem netajila. Můj první kluk byl o osm let starší, druhý o šest, ale důvodem rozchodu byla vzdálenost a časové vytížení. Neměli jsme na sebe žádný čas, nevěnovali jsme se sobě. Teď ale na lásku nechci myslet, jsem ráda, že mám před maturitou čistou hlavu," dodala mladá zpěvačka.


Anketa TÝTÝ / Finálové hlasování

5. dubna 2012 v 19:57 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Ewa postoupila do finálového kola hlasování v anketě TÝTÝ!
Pokud máte chut' hlasovat, máte možnost třeba po internetu v tomto odkazu. Děkujeme za každý hlas!

HLASUJTE ZDE ZDE A ZASE ZDE


Ewa Farna nabrała fanów! Jak

5. dubna 2012 v 19:50 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna zrobiła swoim fanom niezły żart na Prima Aprillis! Zamieściła na swojej stronie internetowej osobliwą informację... Jaką?


7
Ewa Farna jakiś czas temu postanowiła zrobić sobie przerwę w komunikacji facebookowej z powodu kłótni między fanami. 1 kwietnia zrobiła jednak wyjątek i zamieściła na Facebooku krótki komunikat dotyczący... jej wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Dorzuciła też link o swojej oficjalnej strony internetowej.

Na stronie gwiazdy hitu Nie Przegap znajdujemy taką oto informację:

"...Ewa Farna wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych!
Po wielu miesiącach oczekiwania artystka otrzymała propozycję pracy w Nowym Jorku. Wczoraj podpisała kontrakt z wielką firmą CTTM (clean trash to me).
Możemy być dumni, ponieważ nasza rodaczka będzie teraz wywoziła śmieci sprzed domów największych gwiazd! Między innymi: Britney Spears, Justina Biebera czy samej Kim Kardishian!"

- "Jestem niezmiernie wdzięczna za taką propozycję. Czekałam na nią od lat i wreszcie mam okazję rozpoczęcia kariery w Stanach, przeżycia typowego "american dream". W końcu zauważono mój skryty talent, a największą radością opływa moja mama, która w końcu doczeka się tego, że POSTPRZĄTAM! W dodatku nie mogę się doczekać współpracy z tak wielkimi gwiazdami." - komentuje tę "informację" Ewa Farna.


X Factor 2, odc. 6: Ewa Farna pomaga jurorom! Zdjęcia!

5. dubna 2012 v 19:26 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

X Factor 2, odc. 6 w sobotę w TVN. Tym razem jurorom będą pomagać ich goście. Ewa Farna będzie wspierać Czesława Mozila. Sprawdź, kto pomoże w decyzji Kubie Wojewódzkiemu i Tatianie Okupnik!

Wpoprzednim odcinku X Factor 2 poznaliśmy ostatnich uczestników, którzy przeszli etap castingów do programu. Teraz czas na kolejny krok. W najbliższą sobotę uczestnicy X Factor 2 przejdą kolejne eliminacje w domu jurorów. Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik nie będą jednak musieli sami radzić sobie z trudnymi decyzjami.

Czesław Mozil zaprosił do pomocy Ewę Farną. Autorka hitu Nie Przegap będzie razem z Czesławem oceniać występy uczestników w tzw. Domu Jurorów.

Kuba Wojewódzki będzie współpracował z kompozytorem i pianista jazzowym Leszkiem Możdżerem, a Tatiana Okupnik wspomoże się opiniami wokalistki jazzowej i klasycznej, instruktorki śpiewu oraz aktorki Verony Chard.

Jak myslicie, Ewa Farna będzie surowym jurorem w X Factor 2?

Ewa Farna o svém narozeninovém CD/DVD ♪

4. dubna 2012 v 15:47 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Milí Farnoušci,


tak jeden z rozhovorů, který byl sice s Ewou ve Fajn kavárně nahrán již před časem, ale my jsme ho objevili až dnes.
Tak hezkou zábavu.


Váš Fan Team


Co je to za nařvanou zrzku? Budoucí polská právnička Ewa Farna změnila dramaticky image

3. dubna 2012 v 12:06 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Nejpopulárnější teenagerka v Česku Ewa Farna (18), která nedávno konečně dosáhla plnoletosti, ale přesto nemá přístup ke svým miliónům, se rozhodla radikálně změnit vizáž. Dívka, která se před časem rozešla s idolem všech dívek a žen Tomášem Klusem, patrně už dál nechce být sama, a tak se možná rozhodla dát svým ctitelům nový impuls. A taky chce, aby jí to ve Varšavě, kam se hlásí na právnickou fakultu, opravdu slušelo.
Ewa se rozhodla přihlásit se na práva. ■

Ewa se s novou image objevila v dalším dílu cyklu Legendy televizní zábavy s podnázvem Ostravský trhák, jenž televize Barrandov odvysílá v pondělí 16. dubna. Mladičká zpěvačka říká, že na rodiče si nemůže stěžovat, dodnes u nich má dokonalý servis, přesto ale zvláště k tvrdému otci má jednu zásadní výtku.

"Táta už se mnou přestal jezdit na koncerty, už mě pouští s kapelou v dodávce. Když se mnou jezdil, byl ke mně vždycky přísný. Přišla jsem z koncertu úplně vyřízená do šatny, kde jsem měla patnáct minut na to, abych se připravila na autogramiádu a v těch patnácti minutách mi taťka stihl přečíst ze svých poznámek výtky ke koncertu," vzpomíná na drsný otcův dril Ewa. A i když si změnila barvu vlasů, sama se dušuje, že kvůli chlapům to není. Prý je ráda, že má před maturitou čistou hlavu. Farnou dokonce už v sobotu čekaly přijímačky na práva v Praze, za čtrnáct dní ale pro jistotu zkusí ještě i stejnou fakultu v polské Varšavě.

"Když na škole zjistím, že právničina pro mě není, že nejsem schopná pochopit to logické propojení, že jsem tupá, tak zůstanu u zpívání. Ale chtěla bych to zkusit," vysvětluje překvapivý zájem o obor plný paragrafů a právních kliček. Hluboce věřící Ewa, která se chlubí s tím, že její koncerty jsou v souladu s Desaterem přikázání (přestože nedávno na jednom ukázala víc, než chtěla), se patrně v dětství málo dívala na show Rowana Atkinsona alias Mr. Beana. Jinak by totiž věděla, že všichni právníci přijdou do pekla... ■
Když se jí nebude dařit, vrátí se prý ke zpěvu. ■
Nová image Farne údajně nesouvisí s balením kluků. ■
Ewa Farna má popularitu na háku. ■
Tatínek Ewu konečně pouští na koncerty samotnou. ■