| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Únor 2012

Ewa Farna zbiera kulki Viva Comet 2012

25. února 2012 v 20:13 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

FILM. Ewa Farna jak kujonka na imprezie

25. února 2012 v 20:09 | ► ♥ ♪ PeťuŁka ♪ ♥ ◄

Rozdanie statuetek Viva Comet 2012 było wielkim wydarzeniem w życiu 18-letniej Ewy Farnej. Ewa na imprezę przyszła w stylizacji na kujonkę (w tzw. rogowych okularach). Jak wam się podoba?

W ręce utalentowanej Ewy Farnej trafiły aż trzy statuetki na wczorajszej gali Viva Comet 2012. Młoda piosenkarka była najbardziej docenioną artystką. Ale choć wszyscy piali nad nią z zachwytu jej wieczorowy strój był bardzo skromny. Artystka wybrała styl a la kujonka. Ubrana w srebrne legginsy, białą bluzkę, czarną marynarkę i rogowe okulary odebrała wyróżnienie.

Ewa Farna: S Klusem jsem chtěla miminko!

25. února 2012 v 19:53 | ► ♥ ♪ PeťuŁka ♪ ♥ ◄

○Fotografie někdy opravdu nelžou. Zpěvačka Ewa Farna (18) je krásná i ve skutečnosti. A navíc chytrá, milá, zábavná a nezadaná. Což je hodně výbušná směs. "Vyznávala jste někdy lásku?" zeptám se a ona pohotově odpoví: "Myslíte klukovi?"

Vy jste ji vyznávala i dívce?"
Takhle jsem to nemyslela. Ale třeba rodičům vyznávám lásku každý večer. Vážně, bez legrace. Než si jdu lehnout, řeknu rodičům, že je miluju. Až potom můžu v klidu spát."

To není úplně obvyklé.
"Pocity a city dávám hodně najevo. A neplatí to jen ve vztahu k mámě a tátovi. Hrozně se totiž bojím situace, že se člověku stane něco zlého dříve, než mu stačím říct, co k němu cítím. Zřejmě bych si to nedokázala odpustit."

V tom případě jste asi odbornicí na vyznávání lásky.
"A víte, že klukovi jsem ji vyznávala jenom jednou? Bylo mi tuším deset let a platonicky jsem milovala o dva roky staršího kluka z našeho lyžařského oddílu. Odhodlávala jsem se snad čtyři tréninky, než jsem našla odvahu a celá nervózní mu na konci neohrabaně řekla: Víš, já bych chtěla, aby to bylo víc než kamarádství. Hrozné klišé."

Jak na to zareagoval?
"Řekl, že holku už má. Ve vteřině bylo po všem. Byl to první a poslední pokus, kdy jsem klukovi vyznala lásku jako první. Chlap by se měl o ženskou snažit."

Jak vám tedy vyznávali lásku?
"Jeden kluk mě namaloval. Ale z toho nic nebylo."

Protože se vám nelíbil obraz, nebo ten malíř?

○○Čtěte na celém článku ..

Ewa Farna - Big In Japan (KSW 13)

21. února 2012 v 11:47 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna wystąpi na otwarciu galerii

21. února 2012 v 11:44 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna zaprasza do łazienki

21. února 2012 v 11:36 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna umieściła w internecie materiał wideo, w którym przedstawiła fanom swoje przygotowania do występu w porannym programie telewizyjnym.


Ja tak przeklinam wszystkie poranne programy - powiedziała Ewa Farna na początku filmiku, w którym pokazała fanom swoje poranne przygotowania do występu w programie śniadaniowym jednej ze stacji telewizyjnych.

Młoda wokalistka zażartowała, że tego typu materiału z hotelowego pokoju "nie ma żadna telewizja".


Ewa Farna jest nominowana w czterech kategoriach do nagrody Viva Comet. Ceremonia wręczenia statuetek nastąpi już 23 lutego.

Ewa Farna ofiarą photoshopa? >>

Wydany w 2010 roku album młodej artystki pt. "EWAkuacja" osiągnął ostatnio status podwójnej Platynowej Płyty. Oznacza to, że płytę 18-letniej wokalistki zakupiło już ponad 60 tys. słuchaczy w Polsce.

Prezentační ples města Bohumína

21. února 2012 v 11:23 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Farna klofla kravaťáka: Jmenuje se Víťa, je o víc než deset let starší

21. února 2012 v 10:54 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Bronzová slavice Ewa Farna (18) sbalila o více než deset let staršího hezouna Víťu. Stalo se to o víkendu na reprezentačním plese města Bohumína. Tak se jí zamlouval, že dokonce uvažovala o tom, že ho hned přivede ukázat rodičům. Ewa Farna sbalila na plese v Bohumíně sympatického Víťu. Dokonce ho chtěla představit svým rodičům

Měj mě, Víťo, rád," prosila Farna svůj nový objev. Nechtěla ho od sebe pustit ani na krok, a dokonce mu nabízela, jestli by s ní neodjel do Třince. "Vezmu si tě do auta a pojedeme společně za rodiči, které musím vyzvednout z plesu. A já jim řeknu - tak, a to je Víťa," laškovala s pohledným mužem Farna a pak se ho prosebným hlasem zeptala: "Zavoláš?"


Zdá se, že mezi Ewou a jejím objevem opravdu přeskočila jiskra. Víťu si zpěvačka vytáhla k sobě na pódium a střihli si spolu taneček na skladbu Měls mě vůbec rád. Víťa na dračici Farné mohl oči nechat. Pohledná zpěvačka je od listopadu sama, kdy se rozešla s o sedm let starším Tomášem Klusem. "Zůstali jsme dobří přátelé, a i když se mi Víťa líbí, opravdu nemám na lásku pomyšlení," prozradila Blesku Farna.


Ewa Farna: Vypálenou desku nepodepisuju

19. února 2012 v 23:02 | ••• PeťuŁna •••
Zpěvačka Ewa Farna letos maturuje a hlásí se na práva. Ráda by studovala obor, který má - na rozdíl od hudební branže - nějaká pravidla. V osmnácti už má ale jasno v řadě dalších věcí; baví ji knihy Václava Havla, chce si začít psát vlastní texty a do budoucna plánuje založit hudební vydavatelství. Že si lidé její desky stahují z internetu? To Ewě nevadí. Jen je nesmějí přinést k podpisu.

Nedávno ti vyšlo DVD 18 live, které se natáčelo na brněnském koncertě. Mění se tvoje publikum, anebo roste s tebou?
Roste se mnou, zároveň ale přibývají noví fanoušci, mladší i starší. Je fajn, že se prolomil stereotyp a že starším lidem není trapné na můj koncert dorazit. V Brně jsem ale v publiku viděla i lidi, kteří byli na mém úplně prvním koncertě.

Ty si pamatuješ tváře fanoušků?
(Ewa se rozzáří). Jasně, pamatuju, znám je jménem! Je to můj fanklub, který se mnou všude jezdí. Delší dobu jsme se teď neviděli, a když jsem si uvědomila, jak jsme spolu vyrostli, měla jsem úplně slzy v očích.

Na desku jsi zařadila také písničky, se kterými jsi jako malá holka začínala, třeba Měls mě vůbec rád. Nevadí ti v osmnácti letech zpívat skladby, které vznikly pro Ewu-školačku?