| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Prosinec 2011

Ewa Farna - Déšť (Srdce pro děti 17.12.2011)

30. prosince 2011 v 21:14 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna - Voda, Čo Ma Drží Nad Vodou - Legendy Popu

30. prosince 2011 v 20:54 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Pozvánka na VIP Mixxxer

30. prosince 2011 v 20:49 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

14.12.2011 - Autogramiáda Tesco Praha

30. prosince 2011 v 20:40 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(ef-ewafarna.blog.cz)

Farna: Utrácí vydělané prachy. Řekne vám za co?

30. prosince 2011 v 20:11 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Pro zpěvačku Ewu Farnou neexistují hezčí chvilky, než jsou Vánoce strávené s rodinou. Tuto atmosféru dokonce směle přirovnává k přebírání hudebních cen.

"Vánoce mám strašně ráda. Je to jedna z mála chvil, kdy se sejdeme s rodinou dohromady, což miluji. A také miluji dávat dárečky. Mnohem víc, než je dostávat," prozradila Korzu třinecká rodačka s tím, že je bude muset co nejdřív začít shánět.

I když Ewa má už letos jedny Vánoce za sebou. V srpnu si totiž zazpívala na akci s názvem Vánoce na Housce a vše se neslo opravdu v duchu Vánoc se vším všudy.
Přestože by si dokázala představit Štědrý den bez dárků, vždycky nějaké nakonec koupí. Na penězích prý rozhodně nešetří.

"Opravdu netuším, kolik jsem za dárky kdy utratila nejvíc, protože kupuji věci, o kterých vím, že udělají druhým radost a že se jim líbí. Ale vím, že to určitě nebylo v desítkách tisíc korun," objasňuje Ewa.

Jedním dechem ale dodává, že o Vánocích by se určitě na nejbližších šetřit nemělo. "Myslím, že Vánoce jsou svátky, kdy se na rodině rozhodně šetřit nemá. Rodina je přece to největší zlato na světě. Proto se v tento čas za celý rok nejvíce rozšoupnu. A to i letos," dodává s úsměvem bronzová Slavice polské národnosti s českým občanstvím.

Ewa Farna Officiak Clip ♪ SAMA SOBĚ ♪

12. prosince 2011 v 17:17 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewo Farna, tahle tě nahradila? Tomáš Klus laškoval s mladinkou zrzkou.

12. prosince 2011 v 17:04 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Tomáš Klus (25) se poprvé po rozchodu s Ewou Farnou objevil na veřejnosti s dívkou. A hodně spolu laškovali. S půvabnou Kamilou Janovičovou spolu ostatně strávili dost času. Natáčeli spolu pohádku, kde hrál Klus prince a ona jeho vyvolenou, Aničku z podhradí.

Tomáš s Kamilou spolu hodně laškovali.

Pohádku Tajemství staré bambitky točilo Centrum dramatické tvorby Televizního studia Ostrava v létě na hradě Bítově, v Kouřimi, na Lemberku a v Přerově nad Labem a tam všude spolu Tomáš s Kamilou trávili mnoho chvil.
O tom, že si opravdu padli do oka, svědčilo jejich chování na prvním představení pohádky, kterou bude televize vysílat druhý vánoční svátek. Neustále se navzájem dotýkali, pošťuchovali se, prohrabávali se jeden druhému ve vlasech. Sice trochu pubertální, ale jak se říká: Co se škádlívá, rádo se mívá.

Ewa Farna šokuje: Všechna moje vystoupení jsou v souladu s Desaterem přikázání

12. prosince 2011 v 17:01 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Ewa Farna má zvláštní doložku ve smlouvě.

To, že zpěvačka Ewa Farna (18) pochází ze silně věřící rodiny, je známá věc. Teď však přiznala, že své vyznání má dokonce zahrnuto i ve smlouvě. Když totiž začala ve dvanácti letech profesionálně zpívat, její přísní rodiče do smlouvy vymínili formulaci, že všechna její vystoupení musí být v souladu s křesťanskými zásadami!
"Je tam přímo napsáno, že vše musí být v souladu Desaterem přikázání. V podstatě zásady fair play," řekla Ewa, která se nedávno rozešla se zpěvákem Tomášem Klusem, v rozhovoru pro magazín MF Dnes. "Když jsem začala vystupovat a začala se kolem mě dít spousta věcí, nacházela jsem ve víře klid. Základ, kterého se můžu držet. Najednou kolem mě byla spousta lidí, rozruchu a já se uvnitř někdy cítila sama. V těch chvílích pro mě rodina a víra představovaly ten grund, o který jsem se mohla opřít."

Zmíněná smlouva sice už pozbyla platnosti, ale Ewa, která na Slavících vystoupila ve velmi odvážném modelu, v němž všem ukázala své kalhotky, přiznala, že nová, která se připravuje, bude tuto poněkud zvláštní doložku opět obsahovat. "Ta smlouva trvala do srpna, teď uzavírám novou a mám v plánu to zachovat. Ve víře jsem se našla," uzavírá zpěvačka.

Ewa Farna se o Vánocích rozšoupne, na rodině nikdy nešetří

12. prosince 2011 v 16:55 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Pro zpěvačku Ewu Farnu (18) neexistují hezčí chvilky, než jsou Vánoce strávené s rodinou. Tuto atmosféru dokonce směle přirovnává k přebírání hudebních cen.

Ewa Farna se o Vánocích rozšoupne, na rodině nikdy nešetří
I letos se těší, jak si je v poklidu domova užije.

"Vánoce mám strašně ráda. Je to jedna z mála chvil, kdy se sejdeme s rodinou dohromady, což miluji. A také miluji dávat dárečky. Mnohem víc, než je dostávat," prozradila Korzu třinecká rodačka s tím, že je bude muset co nejdřív začít shánět.

"Hrozně to letí a já ještě nic moc nemám. Co je ale hlavní, těším se na vůni jehličí. Možná je to drzé, ale tohle je skoro stejný pocit jako být na Slavíkovi," říká.

Přestože by si dokázala představit Štědrý den bez dárků, vždycky nějaké nakonec koupí. Na penězích prý rozhodně nešetří.

"Opravdu netuším, kolik jsem za dárky kdy utratila nejvíc, protože kupuji věci, o kterých vím, že udělají druhým radost a že se jim líbí. Ale vím, že to určitě nebylo v desítkách tisíc korun," objasňuje Ewa.

Jedním dechem ale dodává, že o Vánocích by se určitě na nejbližších šetřit nemělo.

"Myslím, že Vánoce jsou svátky, kdy se na rodině rozhodně šetřit nemá. Rodina je přece to největší zlato na světě. Proto se v tento čas za celý rok nejvíce rozšoupnu. A to i letos," dodává s úsměvem bronzová Slavice polské národnosti s českým občanstvím.

Tak tahle fotka má grády: Mladičká Ewa Farna všem ukázala kalhotky.

1. prosince 2011 v 19:35 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Na galavečeru Český slavík Mattoni 2011 se to jen hemžilo mnoha extravagantními modely. Jednou z nejodvážnějších byla zpěvačka Ewa Farna (18), která se na pódiu vystavila v šatičkách, které doslova zakrývaly jen to nejnutnější, a ona si musela dávat velký pozor, aby neukázala víc, než by chtěla. To se ale nepovedlo a Ewa všem ukázala své kalhotky!


Ewa Farna všem ukázala kalhotky
Když Farna vystoupila na pódium, aby zazpívala, její outfit všem vyrazil dech. Punčochy, které zdálky vypadaly jako podvazky a kraťoučké šatičky, to byla zatraceně sexy kombinace, která však vyžaduje tu největší opatrnost. Jeden špatný pohyb a všechno je venku.

A přesně tohle se stalo mladičké zpěvačce. Při vystoupení se totiž tak rozvášnila, že se jí v jednom okamžiku šaty vyhrnuly až k pasu a všichni v sále se mohli podívat, jaké spodní prádlo naše bronzová slavice nosí. Příště to chce víc opatrnosti, Ewo!

( FOTKY ZVĚTŠÍŠ KLIKEM )
image host image hostimage host image host