| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Listopad 2011

Ewa Farna - Top Star magazín (23.11.2011)

29. listopadu 2011 v 17:11 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné.

29. listopadu 2011 v 17:06 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Slavnostní předávání Slavíků pro nejúspěšnější hudební hvězdy osvěžily momenty, které se v průběhu roku jen tak nevidí. Milenecké páry se přestaly skrývat, vyrojily se i nové lásky a těhotenství a sokyně z branže se vyzbrojily dráždivými modely.

Zřejmě nejkouzelnější dvojicí se pro letošní rok stali Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk, kteří hodili za hlavu ostych ze vzájemného citového souznění a přišli do Státní opery Praha jako pár. A ruku v ruce. Herečka sjednotila model do národních barev, její partner a zpěvák zase okouzlil slušivým společenským oděvem bílo-černé kombinace s motýlkem na krku.
Na výběru večerní róby si ostatně dala záležet i zpěvačka roku a absolutní vítězka Lucie Bílá, která spolu s Ewou Farnou vsadila na rudou.

"Ty rudé šaty byly takové divné, říkali mi ´Karkulko´, ale mně se líbily. Jelikož ale byly hrozně upnuté, na raut jsem si vzala volnější, abych se mohla pořádně najíst," přiznala Farna, jíž se rudý model málem stal osudným v okamžiku, kdy si přebírala třetí místo v kategorii zpěvaček. Zadní část modelu se totiž zachytila o neobroušené pódiové schody. Situaci pohotově zachránil objevitel již plnoleté zpěvačky Lešek Wronka.
Český slavík 2011 - Tomáš Klus a Ewa Farna
Český slavík 2011 - Tomáš Klus a Ewa Farna

VIDEO → ZDE ←


Ewa Farna - Snídaně s Novou (14.11.2o11)

28. listopadu 2011 v 17:19 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

▬ Rozhovor ▬

Sama sobě ▬► LIVE ◄▬ ♪


Ewa Farna musela na křtu zpívat neplánovaně jen s kytarou.

28. listopadu 2011 v 16:56 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna pokřtila v Bontonlandu DVD ze svého narozeninového koncertu. Během křtu ale vypadla aparatura. Farna se nenechala zaskočit a celé vystoupení proběhlo unplugged.


18 live je DVD, které Ewa Farna natočila na koncertu ke své plnoletosti. "Ten koncert se připravoval velmi dlouho. Učila jsem se kvůli němu na kytaru i bicí," svěřila Ewa Farna.
DVD pokřtila zpěvačka Marie Rottrová a manažer Lešek Wronka, který je také majitelem Bontonlandu.To je smutné: Ewa Farna oplakala lásku s Tomášem Klusem

28. listopadu 2011 v 16:32 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Zpěvačka Ewa Farna (18) se ještě pořád nesrovnala s rozchodem s kolegou Tomášem Klusem (25). Stále je vůči němu plná emocí. "Když dostal stříbrného slavíka, plakala jsem. Přitom když jsem sama dostala bronzového, zůstala jsem v klidu," svěřila Ewa Super.cz.

Ewa s Tomášem Klusem.

Na předávání cen to dokonce vypadalo, že se dal pár opět dohromady, protože do státní opery přišli společně. "Ne To byla jen náhoda, že jsme spolu vyšli na chodbu. Potkali jsme se náhodou v šatně," vysvětlila Ewa.
Ta nebyla ani schopna vyjádřit, zda jí Tomáš v jejím životě chybí a na kameru plácala nesmysly. "To mě naučil Tomášův kytarista, že když o něčem moc nechci mluvit, říkat něco nesrozumitelného," vrátila se opět k době, kterou trávila s Klusem.
Na afterpárty už se spolu Tomáš s Ewou nebavili. Klus trávil čas se svým týmem, Farna se těšila hlavně na to, až se pořádně nají. "Kvůli šatům jsem držela dva dny půst. Také jsem se z nich okamžitě svlékla a vzala si jiné, u kterých plné bříško nebude vadit," smála se.


Ewa Farna v podvazcích.

27. listopadu 2011 v 14:58 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

To je materiál. Mladičká Ewa Farna v odvážných podvazcích: Ať to sádlo všichni vidí.

Ewa Farna v podvazcích.
Teprve osmnáctiletá bronzová slavice Ewa Farna (18) je pořádně odvážná. Nejdříve na Českého slavíka dorazila v rudé kápi od polské návrhářky a pak se na vystoupení převlékla do pořádně sexy oblečku, kterému vévodily černé podvazky.

"Nebyly to přímo podvazky, ale punčochy, které tak vypadaly. Pravdou je, že odhalily komplet nohy a já se pěkně styděla," řekla Super.cz Farna.
"Ale co. Jsem holka krev a mléko. Dost bylo vyhublých holek. Ať to sádlo všichni vidí," smála se Farna.
Během večera se pak ještě jednou převlékla. A model to byl nejpovedenější. Na afterparty do hotelu Ambassador si oblékla oranžové sexy šaty s hlubokými rozparky od další polské návrhářky. A seklo jí to !!!

( ROZKLIKEM SE FOTKY ZVĚTŠÍ )
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Výsledky hudební ankety Český Slavík Mattoni 2011

27. listopadu 2011 v 11:52 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

kategorie Zpěvačka

3.Místo ^^ Ewa Farna ^^
2.Místo ^^ Lucka Vondráčková ^^
1.Místo ^^ Lucka Bílá ^^

Slavík bez hranic
^^ No Name ^^

Název nejoblíbenější Písničky rádia IMPULS
^^ PETRT KOLÁŘ NAVZDORY HŘÍCHŮ ^^

Kategorie - skupina

3.místo ^^ Chinaski ^^
2.místo ^^ Nightwork ^^
1.místo ^^ Kabát ^^

skokan roku
^^ Monika Bagárová ^^

Cena MTV
^^ Charlie Straight ^^

Kategorie zpěvák

3. Místo ^^ Michal David ^^
2. Místo ^^ Tomáš Klus ^^
1. Místo ^^ Karel Gott ^^

Objev roku
^^ Gunčíková ^^

Absolutní slavik
^^ Bílá ^^

Ewa Farna Top Star Magazín 2011 (47)

27. listopadu 2011 v 11:38 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa v Topstar Magazín od cca 19:o5

SLEDUJTE POUZE ZDE .. NEBO KLIKEM NA OBRÁZEK ! :)


Ewa Farna Sama doma 18.11.11

27. listopadu 2011 v 11:13 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna - Kdo Víc Dá (Český Slavík Mattoni 2011)

27. listopadu 2011 v 10:24 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Největší katastrofy na Slavicích Ewa Farna ...

27. listopadu 2011 v 10:12 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

To musíte vidět: Největší módní katastrofy na Slavících: Ewa Farna přišla v rudé katovské kápi z úpletu.

Ewa Farna
Asi čtyři metry úpletu bylo použito na neuvěřitelný katastrofický rudý model s katovskou kápí a dlouhou vlečkou zpěvačky Ewy Farne. "Navrhla mi ho polská návrhářka Ewa Minge. Taky jsem něco podobného ještě neviděla," svěřila Super.cz Farna (18).
Ta přišla překvapivě v doprovodu svého bývalého milence Tomáše Kluse (25), který je stejně jako ona nominován ve své pěvecké kategorii.

Červenou podivnou kožešinu si přehodila přes malé černé manželka Pepy Vojtka (46), tanečnice Jovanka. Umělý kožich ani drdol se Jovance tedy moc nepovedl.
Manželka Milana Broma z kapely Olympic překvapila zase tím, že si oblékla tepláky. Jsou sice ze sportovní kolekce Blanky Matragi, ale to na nevhodnosti oděvu do Státní opery nic nemění.

Nejlepší outfit večera překvapivě předvedli Tatiana Vilhelmová (33) s přítelem Vojtou Dykem. Vyladili se ve stylu první republiky. Vilhelmová vypadá jako filmová diva včetně bílého kožešinového boa, které ladí k Dykově obleku.
Lucie Bílá (45) připomíná v šatech návrháře Oscara De La Renty pole rozkvetlých vlčích máků.
Anna K (45)., Ivana Gottová (35), Petra Kvitová i Monika Absolonová (35) zvolily černé modely. Monika vytáhla z šatníku starší model Dolce Gabbana. Ivana Gottová má na sobě persiánový kožíšek, který jí před osmi lety přivezl její muž z Moskvy.

Bronzovými slavíky se stali Michal David (51), Ewa Farna (18) a skupina Chinaski. Na druhém místě skončili Tomáš Klus, Lucie Vondráčková (31) a skupina Nightwork. Vítězi se stali Karel Gott (72), Lucie Bílá a skupina Kabát. S největším počtem hlasů se absolutním slavíkem stala Lucie Bílá. Skokanem roku je Monika Bagárová (17), objev roku je krásná Gábina Gunčíková (18). ■

Ewa Farna: Ukázka ze křtu DVD 18

25. listopadu 2011 v 16:32 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

→ Video sledujte jen ZDE ! ←


Nominace Českého slavíka: Legendy se vrací, Farna i Klus

25. listopadu 2011 v 16:05 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Praha, Ostrava - Zpěváci Ewa Farna a Tomáš Klus, ale i hudební seskupení Legendy se vrací jsou želízky v ohni z Moravskoslezského kraje v hudební anketě Český slavík Mattoni 2011.

Zatímco Ewa Farna a Tomáš Klus jsou v užších nominacích, v kategoriích Zpěvačka a Zpěvák, skupina Legendy se vrací se objevila v kategorii Objev roku.
Nejoblíbenější zpěvačkou se podle hlasování veřejnosti může stát Lucie Bílá, Aneta Langerová, Ewa Farna, Lucie Vondráčková, Anna K. nebo Monika Absolonová.
Mezi šestici nejoblíbenějších zpěváků se zařadili Michal David, Vojtěch Dyk, Karel Gott, Petr Kolář, Tomáš Klus a Daniel Landa.
Fanoušci v anketě svým hlasováním podpořili skupiny Divokej Bill, Chinaski, Kabát, Kryštof, Nightwork a Olympic.
Slavnostní vyhlášení výsledků se koná v sobotu večer ve Státní opeře v Praze a přímým přenosem jej vysílá TV Nova.

Farna zrobiła prawko. Jeździ autem za...

22. listopadu 2011 v 19:09 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Pierwszym samochodem osób, które dopiero co zrobiły prawo jazdy jest zazwyczaj jakiś leciwy samochód. Ale nie w przypadku młodych gwiazd show-biznesu
Ewa Farna pozwoliła sobie na kupno autka wartego około 100 tysięcy złotych. Polsko-czeska piosenkarka od miesiąca jeździ volkswagenem tiguanem.
Farna porusza się już po polskich drogach, o których ostatnio nie miała najlepszego zdania. Ostatnio Ewa wybrała się w trasę z Katowic do Zabrza - czytamy w magazynie "Show".


Ewa Farna - Maska "Živě" v Televizi Metropol

22. listopadu 2011 v 18:58 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna: Chtěla bych posílat zločince do vězení !

21. listopadu 2011 v 17:41 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Proč se hlásí na práva, jak to vypadá s jejím americkým turné, co jí nejde na řízení nebo jestli se chystá na Rihannu? Na tyhle a mnohé další otázky jsme se zeptali Ewy Farne. Osmnáctiletou zpěvačku jsme zastihli při křtu nového živého DVD nazvaného příznačně 18 Live v pražském Bontonlandu... Odpovídala ochotně a s úsměvem.
Začnu tradičně - jak se daří?
Hrozně rychle!
Co vám dává nejvíc zabrat - je to nové DVD nebo škola?
Teď určitě škola. DVD si ale vyžádalo hodně příprav a v podstatě ještě pořád vyžaduje.
Koukala jsem, že vás 3. prosince čeká velký den - přijímačky na vejšku. Proč se hlásíte zrovna na práva?
Protože mám ráda autorské právo a zajímám se o něj. Je to hodně úzce spjato s tím, co dělám. A taky bych chtěla posílat zločince do vězení, takže trestní právo.
Máte tam i nějaké pojistky v podobě škol v Brně a v Polsku...
Taky je zkouším, ale prioritou je pro mě Praha. Hlavně proto, že tu mám kapelu a svůj tým, takže bych u studia mohla i pracovat.
Pojďme se ještě vrátit k MTV Europe Music Awards. Byla jste nominována v kategorii Nejlepší evropský interpret, stejně jako zpěvačka Adele, kterou máte ve svých hudebních oblíbencích. Nakonec nezvítězila ani jedna z vás, ale přesto, jak jste to prožívala?
Konkurence Adele nebo Swedish House Mafia je něco úžasného. Těch pár dnů jsem si užila a hrozně si své nominace vážím. Jde o nádhernou prestižní cenu a doufám, že to potěšilo i farnoušky. Je to taková naše společná radost.
Zaujalo mě, že máte v Polsku starší příznivce než tady, čím to je?
Bude to asi tím, že jsem do Polska přišla už na podpatcích - sice mi bylo jen patnáct, ale šlo o prezentaci mladé slečny a ne holčičky. Dvanáct nebo patnáct, cítíte ten rozdíl? Tady mě lidi pořád berou jako holčičku s culíkama. Ne všichni, jen ti, kteří si mě takhle prostě zaškatulkovali. Je to takovej stereotyp, ale já to tak nevnímám. Na koncertech vidím starší lidi, publikum, rodiny...
Takže jde spíš o mediální obraz...
Přesně tak. I když musím potvrdit, že mám mezi fanoušky samozřejmě i malé holčičky a jsem za to ráda. Je to úplně skvělý, protože jsou to ony, kdo na koncertech piští. (smích)
Proč jste kariéru nejdřív rozjela tady a ne v Polsku? Přeci jen je tam víc obyvatel, větší možnosti...
Velkou roli v tom sehrál i můj manager, který mě objevil. Je sice taky Polák, ale žil osm let v Praze a měl tady kontakty. Psal písničky pro Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou a znal zdejší trh. Ten průlom jsem brala jako zázrak... a pak se navíc přidalo i Polsko. To pořadí vlastně ani neřeším. (smích)
Mezi vaše největší hudební zážitky řadíte koncerty Pink, Slashe a Tomáše Kluse. Chystáte se na Rihannu?
Strašně bych na ni chtěla! Akorát musím sehnat asi patnáct lístků, protože jdeme celá kapela, včetně přítelkyň členů. Chceme to vidět, máme Rihannu rádi.
Jak jste oslavila řidičák? Vypadalo to, že je pro vás hodně důležitý...
Je, ale po nočním parkování jsem tak unavená, že ho ani moc neoslavuju.
Parkování je špatný?
Strašný, hodinu jsem tady parkovala! (smích) Nakonec stojím v Palladiu, musela jsem to celé úplně objet a ještě mě zastavili policajti. Ale nevadí. Takže bych chtěla říct, že moje oslava řidičáku byla hodně... vlastně nebyla žádná. (smích) Jen mi lidi pogratulovali a ani jsme neslavili v tom smyslu, že by se pilo. Jsem do řízení natolik zažraná, že jsem pořád za volantem. (smích)
Jak to vypadá s vaším turné po Americe - bylo nebo bude?
Nebylo a nebude. Od 16. do 18. listopadu jsme ho měli jet, hrát na Miami, v New Yorku a v Chicagu. Nic ale neproběhne, pan pořadatel se bohužel zachoval velice špatně, museli bychom jít do velkého rizika a to se nám nechtělo. Je mi to líto, protože Amerika je můj sen. Ale už ji plánujeme příští rok...
Tři roky jste byla členkou oddílu sjezdového lyžování, jak se těšíte na zimu?
Lyže ovládám, před dvěma lety jsem začala i se snowboardem. Jinak ale zimu ráda nemám, oblíkat si tři vrstvy a pak ještě dvě navrch... Na druhou stranu se na to celkem hezky kouká.
Kdybyste navštívila restauraci, kde by servírovali jen plody moře, houby nebo cukrovou vatu - co byste si dala?
(smích) Šla bych určitě pryč! Tyhle tři věci opravdu nemám ráda.
A co takhle cukrová vata v houbový omáčce?
To by bylo skvělý a ještě kdyby to bylo posypaný rybama... Ale třeba takový kachní stehýnko na medu, to bych si dala!

Ewa Farna: "Nemám čas na blbosti!"

21. listopadu 2011 v 17:27 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Poslední tři roky byla na Českém slavíkovi vždy na třetím místě. Jaké šance si dává letos? A jak zvládá při své kariéře školu?
Zpěvačka Ewa Farna je přes svůj mladý věk už stálicí na naší hudební scéně. Jak se jí daří právě teď?
Jak letos vidíš své šance v Českém slavíkovi?
Vidím to bledě. Ale jsme moc ráda, že již po šesté mohu na slavnostním galavečeru vystoupit. To je to, co mám nejvíc ráda. Slavík je samozřejmě velmi prestižní ocenění, proto mne těší, že mě posluchači ocenili již potřetí.
Jaká je tvoje oblíbená zpěvačka?
Poslouchám hudbu všeho druhu, nejsme hudební rasistka. Baví mne třeba P!nk, Beyoncé, Rihanna, Natalie Cole, Adele. Je toho víc, mám ráda mnoho skupin a zpěváků.
Jak zvládáš pracovní vytížení?
Jednoduché to není, ale co mi zbývá. Studovat musím, vzdělání je velmi důležité. Zvládat školu a hudbu dohromady je alespoň adrenalin a nemám čas na nudu a blbosti.
Tvým nejnovějším hitem je písnička Sama sobě. Pověz nám něco o ní.

Je to můj nejnovější singl, jež promuje nové DVD, které je natočeno z mého velkého narozeninového koncertu. Sama sobě jsem napsala text - i když to lehce teda nešlo - a hudbu napsal můj bubeník Lukáš Pavlík.
V létě jsi oslavila osmnáctiny, co se jimi pro tebe změnilo?

Hodně formalit, můžu sama řídit, mám čerstvý řidičák, sama podepisuji smlouvy, jsem za sebe zodpovědná. Ale cítím se pořád jako dítě a myslím, že to tak ještě nějakou dobu zůstane.

Pirátka Ewa Farna (18) jezdí jako šílenec!

21. listopadu 2011 v 17:23 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Mladičká zpěvačka má řidičský průkaz sotva pár týdnů a už hrozně riskuje. Vyšlo najevo, že ji zastavila policie. Proč? Kvůli rychlé jízdě! Informaci přinesl Blesk.
"Já to vůbec nebudu říkat! To bylo strašně trapný," zdráhala se Ewa vysvětlit reportérům z Blesku, co se vlastně přihodilo. "Byla v tom rychlost… Já se strašně stydím," řekla nakonec s úsměvem.
Ewa si zřejmě neuvědomuje, kolik mladých lidí bez větších řidičských zkušeností právě z tohoto důvodu na silnici zahynulo.
"Nejdřív mě nepoznali, ale když si to přečetli, došlo jim to," dodala zpěvačka k příhodě s dopravní policií s tím, že se nad ní příslušníci slitovali a absolvovala jen poučení.
Čerstvá osmnáctka řídí teprve měsíc a už nedodržuje předepsanou rychlost. Škoda, že idol mnoha mladých lidí nebere situaci vážněji. Podle statistik je vysoká rychlost příčinou velké části tragických nehod.

Ewa Farna: Ukázka z DVD "Ewa Farna 18"

21. listopadu 2011 v 17:21 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Sleduj zde


Ewa Farna - Reportáž VIP Zprávy - Křest nového DVD!

21. listopadu 2011 v 17:16 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄