| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Srpen 2011

Photoshoot pro Matell 2011

29. srpna 2011 v 12:24 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Plnoletá Ewa Farna: Tomáše Kluse sbalila ona!

29. srpna 2011 v 11:55 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Není jen čtrnáct dní plnoletá, je také velmi krásná, přizená a vypadá to, že má v životě celkem jasno. "Radši půjdu volit, než bych chodila do hospody," říká v prvním plnoletém rozhovoru. Přišla na něj o chvilku později, proplétala se ulicemi s autoškolou.

Tak už jste auto zkrotila?
Mám polovinu autoškoly za sebou. Ale dnes jsem jezdila poprvé v centru Prahy. Na Václaváku! Chcíplo mi to jen jednou, když jsem se rozjížděla na trojku. S tím mám někdy problém, jak jsou jednička a trojka blízko u sebe.
Čím jezdíte?
Červenou fabií. Jsem strašně ráda, že už to přišlo. Na řidičák jsem se fakt těšila. Jak ji dodělám, chci si koupit auto, jsem pořád na cestách. Uvažovala jsem o automatu, ale to manuální řízení mě zatím tak baví!
Vy asi nebudete vybírat auto jen podle barvy.
V tomhle jsem chlap. Barva je mi jedno. Chtěla bych hlavně pohon na všechna čtyři kola, nějaký dobrý motor, tak dvoulitrák, klimatizaci, velký kufr. Pak už asi jen dobrý přehrávač na cédéčka. Dívám se občas na ta auta na internetu, ale když zohledním, co bych chtěla v autě mít, vychází to trochu draho. Navíc bych chtěla nové auto.
Být vámi, tak auto určitě nekupuji. Byl by v tom čert, aby se někdo, kdo si to tady přečte, neozval.


Ewa Farna zachwyca się płytą Dody

23. srpna 2011 v 13:35 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Ewa Farna zawsze otwarcie mówiła, że jest fanką Dody. Młoda artystka słuchała wszystkich płyt starszej koleżanki. Ostatnia zrobiła na niej wielkie wrażenie.

Jesteście ciekawi, za co ceni Dodę Ewa Farna? Przede wszystkim za samą muzykę i za osobowość. TejDorocie Rabczewskiej naprawdę odmówić nie można.

Jeśli chodzi o muzykę Dody - z tym jak sami wiecie bywało różnie. Nowa płyta miała pokazać, że Rabczewskadorosła, a jej nowe piosenki nie tylko są dojrzalsze, ale też zaczynają być na naprawdę światowym poziomie. Tymczasem "7 Pokus Głównych" zbiera różne recenzje, od naprawdę kiepskich po rewelacyjne. Ewa Farnazdecydowanie jest w tej drugiej grupie.

"Bardzo podobał mi się pomysł z siedmioma okładkami. Poza tym to rewelacyjna produkcja. 5th Element daje tam czadu. Słychać, że to bardzo nowoczesna muzyka i bardzo trendy. Doda znów zszokowała całą Polskę"- powiedziała Ewa w wywiadzie dla gazety "Party".

Ewa Farna dla W24: osiemnastka musi być wyjątkowym wydarzeniem

17. srpna 2011 v 8:05 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
O nadchodzących osiemnastych urodzinach, singlu "Bez Łez", utworze napisanym na cześć zmarłej babci i rodzinnym mieście rozmawiamy z Ewą Farną.
/ Fot. Łukasz Ziętek/Magic RecordsEwa Farna to zdecydowanie najmłodsza i najbardziej charakterystyczna gwiazda polskiego show biznesu. Jak dotąd wydała sześć płyt studyjnych i koncertowe DVD.
Już 7 września odchodzić będzie swoje osiemnaste urodziny, na wielkim przyjęciu w Sosnowcu. Jest to jej największy projekt, do którego przygotowuje się już sześć lat!
Singiel "Bez łez" z dnia na dzień stał się hitem. Przeczuwałaś ten sukces, gdy trwały prace nad utworem?
Nie spodziewałam się go! Miał to być po prostu kolejny utwór na płytę. Singlem miał być wybrany zupełnie inny utwór.
Jak to się zatem stało, że "zwykły" utwór, nagle stał się wizytówką albumu?
Moja wytwórnia zdecydowała, że będzie promować tę piosenkę, a ja nie miałam nic przeciwko. I chyba był to dobry wybór...:-)
Czyli musisz mieć swój przepis na utwór, która poruszy całą Polską?
Nie znam żadnego przepisu. Przygotowuję piosenki, które mi się podobają i śpiewam je prosto z serca, tak jak czuję. Możliwe, że to jest właśnie ten sekretny przepis. Nie ma możliwości, aby piosenki tworzone tylko po to, aby stały się megahitem, zaśpiewać prosto z serca. To czy dany utwór stanie się przebojem, zależy wyłącznie od fanów i słuchaczy.

EWA FARNA SVÉ OSMNÁCTINY s přítelem Tomášem Klusem neslavila!

17. srpna 2011 v 8:00 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Je to neuvěřitelné, ale zpěvačka Ewa Farna, která je pevnou součástí českého šoubizu už více než šest let, teprve tento pátek oslavila osmnáctiny! Slečna, která absolvovala nespočet večírků smetánky, tedy až od soboty může legálně pít alkohol. Jak Ewa významný životní předěl oslavila?
tylkoewafarna.blog.cz
Překvapivě s rodiči! "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se Blesku mladinká zpěvačka, která má ale už na kontě sedm alb, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů, dva bronzové České slavíky a Anděla za Zpěvačku roku v roce 2010. A na kontě vydělané miliony…
Ewa chce slavit hned na několikrát: "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.
Překvapivé je jen to, že jedno jméno v tom narozeninovém výčtu nepadlo. A to jméno jejího přítele, písničkáře Tomáše Kluse. Ten sice v pátek, Ewin narozeninový den, hrál na festivalu, v sobotu ostatně také, ale ostatní dny až do dalšího víkendu má v diáři na svých webových stránkách prázdné. Že by vztah dvou populárních mladých zpěváků procházel krizí?!

O Tomášovi Ewa nemluví, zato plánuje jiného miláčka, plechového: "Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr minirozhovůrku v Blesku Ewa…Ewa Farna gwiazdą pikniku "Tornister pełen uśmiechów"

15. srpna 2011 v 8:57 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Caritas Polska po raz trzeci pomoże dzieciom wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny. W ramach ogólnopolskiej kampanii "Tornister pełen uśmiechów" zapewni aż dziesięć tysięcy wyprawek. W tegoroczną akcję włączyło się Miasto Poznań.

Głównym celem kampanii jest pomoc dzieciom i młodzieży poprzez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych. W każdym tornistrze, wręczonym zgłoszonemu dziecku, znajdą się podstawowe przybory i artykuły szkolne, takie jak zeszyty, długopisy, ołówki, kredki i flamastry, plastelina, farby, pędzelki, przybory geometryczne, blok rysunkowy, plan lekcji.

Na początku nowego roku szkolnego odbędzie się wielki finał - piknik rodzinny. Organizatorem trzeciego pikniku pod hasłem "Tornister pełen uśmiechów" jest Caritas Polska wspólnie z Caritas Poznańską oraz Urzędem Miasta Poznania. Tradycyjnie piknik odbędzie się w pierwszy weekend roku szkolnego - tym razem 3 września na placu Wolności w Poznaniu. Impreza będzie mieć charakter charytatywny. Na gości pikniku czekać będzie wiele atrakcji: koncerty, konkursy i wspólna zabawa.

W tym roku Poznań dostarczy widowni niezapomnianych wrażeń. Podczas imprezy wystąpią m.in. Ewa Farna, Volver, Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Monika Kuszyńska oraz: Tomek Dolski, Daniel Boczniewicz i rockowy zespół Little Breaver. W programie także najlepsi polscy tancerze hip-hopowi z grupy Fair Play Crew!

Dzięki współpracy z Redakcją Programów Katolickich TVP S.A. piknik będzie transmitowała Telewizyjna Jedynka. Wszyscy, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu, 3 września będą mogli bawić się w domu i wysyłać SMS-y, które tysiącom dzieci pomogą wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny.

Nie bądź obojętny i włącz się do akcji!
Wyślij SMS o treści POMAGAM pod numer 72052 (koszt 2,46 zł)
lub dokonaj wpłaty na konto z dopiskiem: TORNISTER
CARITAS POLSKA
ul. Skwer Kard. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa
Bank PKO BP S.A. 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526
Bank Millenium S.A. 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384

PRÁVO - Ewa Farna si na dospělost teprve zvyká

14. srpna 2011 v 10:22 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna - sesja do magazynu JOY

14. srpna 2011 v 9:24 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Farna je už plnoletá. Pre narodeninový koncert odložila dovolenku

14. srpna 2011 v 9:17 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Úspešná česká speváčka Ewa Farna v piatok oslavovala. Trojnásobná česká bronzová slávica, držiteľka ceny Anděl a speváčka, nominovaná na cenu MTV Europe za Českú aj Poľskú republiku je od piatka plnoletá.
Speváčka Ewa Farna je od piatka, 12. augusta plnoletá.
Speváčka Ewa Farna je od piatka, 12. augusta plnoletá.

Osiemnastka Ewy Farnej: Mam tatuaż na pośladkach!

13. srpna 2011 v 11:50 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Ewa Farna kończy dziś 18 lat. Z tej okazji urządzi dwie imprezy. W jednym z ostatnich wywiadów pokazała jednak, że wcale nie uderza jej woda sodowa do głowy. - Mam tatuaż na pośladkach - zażartowała z dziennikarki, która myślała, że życie gwiazdki od dziś zmieni się diametralnie.
Ewa Farna
Ewa Farna robi zawrotną karierę. Na koncie ma już kilka płyt i mnóstwo przebojów, które znają niemal wszyscy Polacy. Wszystko to osiągnęła zanim skończyła 18 lat.
Urodziny gwiazdy wypadają dzisiaj. Jeśli ktoś myślał, że od teraz Farna zacznie wariować i pozwalać sobie na rzeczy, o których wcześniej mogła tylko pomarzyć, ten był w błędzie.Ewa Farna kończy 18 lat! (TAK SIĘ ZMIENIŁA)

13. srpna 2011 v 11:38 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Ewa Farna jest obecnie najpopularniejszą nastoletnią gwiazdą w Polsce. Nie wydaje się, by ktokolwiek mógł zagrozić jej pozycji (nawet marząca o tym nowa podopieczna Mai Sablewskiej, Tola Szlagowska). Urodzona w Czechach piosenkarka kończy dzisiaj 18 lat. Długo pracowała na swój sukces.
Karierę rozpoczęła w wieku 13 lat. Jej debiutancka płyta osiągnęła w Czechach status platynowej. Dwa lata później na półki sklepowe w Polsce trafił jej pierwszy album zaśpiewany w całości po polsku. Krążek promował utwór Tam gdzie nie ma dróg. Ewa szybko zdobyła popularność wśród młodszej publiczności.
Każda jej kolejna płyta była utrzyma w coraz ostrzejszej stylistyce. Ostatni album, EWAkuacja, dotarł do 7. miejsca najlepiej sprzedających się krążków w Polsce.
Z okazji urodzin życzymy kolejnych sukcesów! I pomyśleć, że można już "podsumowywać" karierę dziewczyny, która urodziła się w 1993 roku...
Przypomnijmy, jak zmieniała się Ewa. Największy "progres" można było zauważyć w ciągu ostatnich miesięcy. Przypomnijmy nasze zdjęcia:

EWA FARNA je už PLNOLETÁ! Oslaví to koncertem .

13. srpna 2011 v 11:26 | → Peťulína ←
Ewa Farna oslaví plnoletost speciálním brněnským koncertem.

Zpěvačka Ewa Farna oslaví své 18. narozeniny speciálním koncertem, který se uskuteční 23. září v brněnském Semilassu. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.

"Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou," uvedla Kocourová.
Ewa Farna, která se narodila 12. srpna roku 1993 v Třinci, patří mezi nejvýraznější mladé zpěvačky na české hudební scéně.
Zpěvu se věnuje od dětství. V roce 2006 vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později nahrála v pořadí druhé album Ticho, které propagovala na svém historicky prvním koncertním turné po České republice.
Díky dobré znalosti polského jazyka uspěla zpěvačka také na polském trhu, kde vydala desky Sam na sam či Cicho. Jejím zatím posledním hudebním počinem je nahrávka Ewakuacja, která vyšla na polském trhu.

♪ Dnes je naší Ewce 18 ! ♥

12. srpna 2011 v 10:48 | → Peťulína ←

Přesně tak ! Ewa dnes slaví své 18cté narozeniny ! konečně se jich dočkala .. Neznamená že když je Ewě dnes 18. že musí hned být dospělá .. vždy si může splnit svůj pubertální nebo dětský sen ! ♥ takže ještě jednou přeji EWĚ ► ♥ VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM .. !! ♥ víc jsem psala na FB ! :)*

! HAPPY BIRTHDAY !


Ps. Blog má právě 5měsícu ! .. Z toho byl na přibližně 2mĚsíce pozastaven ! .. Ale děkuji vám moc že jste stále navštěvovali tenhle blog ... a Myslím že když se rozjíždí opět znovu .. ♥ Tak může být ještě LEPŠÍ NE ? .. ♥
S POZDRAVEM ► TYLKOEWAFARNA.BLOG.CZ ! ♥

Ewa Farna promuje zapach Oriflame (wideo)

12. srpna 2011 v 10:43 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna
W Internecie trwa promocja Oriflame Rock Angel - zapachu sygnowanego przez piosenkarkę Ewę Farną. Akcja, m.in. w Interii i serwisach tematycznych, potrwa do 14 sierpnia.
W kampanii skierowanej do młodzieży i kobiet wykorzystane zostaną także Bravo.pl, Twist.pl, RMF Maxx, serwis Teledyski oraz Styl.pl. Wzmocnieniem działań jest emisja spotów reklamowych na prerollach teledysków. Akcję przygotowała agencja Codemedia.

Kulisy sesji Ewy Farnej dla Oriflame:

Generační idol Ewa Farna slaví osmnáctiny: Konečně je dospělá!

12. srpna 2011 v 10:38 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄
Sedm desek, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů a tvrdě vydělané miliony. Toho všeho dosáhla Ewa Farna, než se stala plnoletou. Teprve dnes totiž překračuje idol mnoha českých teenagerů práh dospělosti. "Jsem stará a bojím se zodpovědnosti," šílí zpěvačka ze svých osmnáctých narozenin.
Svoji kariéru nastartovala ve dvanácti letech. U náctileté školačky začal celý kolotoč mezinárodní popularity a velkých úspěchů docela nenápadně. Ewa milovala hudbu a zpěv už od dětství, a tak pomalu sbírala první drobné ceny, jako bylo třeba vítězství v okresní soutěži ve zpěvu ve Frýdku- Místku.
"Já byl tehdy z jejího projevu nadšen. S ostatními členy poroty jsem se ale neshodl, protože oni měli favorita v někom jiném. Rozzlobil jsem se a prohlásil, že jí jako člen poroty věnuju vlastní cenu, a sice nahrání pár písniček nebo alba. Rozhodl jsem se to sám zaplatit," zavzpomínal objevitel Farné a hudební producent Lešek Wronka, který si ji v roce 2006 vzal pod svá ochranná křídla.
Brzy z Ewy udělal hlavního koně své hudební velkovýrobny. Přišel velký hit Měls mě vůbec rád, klip často rotoval v televizi, píseň v rádiích a malé třináctileté děvčátko upoutalo stejné staré vrstevníky svou přijatelnou image. Co bylo ovšem nejdůležitější - děvče si udělalo dobré očko i u rodičů svých fanoušků, kteří novou neškodnou, ale talentovanou divu svým dětem jednoznačně schválili...

►Ewa Farna onemocněla legínovým morem !

11. srpna 2011 v 12:50 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Skutečnost, že se legíny vrátily zpět do módního pekla, odmítá Ewa Farna brát v potaz.


Strečové kalhoty cigaretového střihu, legíny, kamaše a všechny další vyloženě neslušivé kalhoty Ewa Farna miluje.
Přestože tahle módní vlna původně z Anglie už dávno nemá takovou sílu jako zhruba před rokem, zpěvačka tyto nelichotivé kousky oblečení obléká i nadále.
A proč? Zřejmě oceňuje jejich pohodlí, nebo se mylně domnívá, že jí sluší.
Ewa se nesla na vlně retro stylu nejen díky černým legínám, ale retro podpořila zlatým úpletovým topem ve stylu sedmdesátých let. Ještěže si zpěvačka k neslušivým legínám nazula aspoň boty na platformě s vysokým podpatkem, které jí nohy opticky protáhly.

Ewa Farna - Ty Jsi Král (rádio Expres)

11. srpna 2011 v 12:46 | ► ♥ ♪ Peťulína ♪ ♥ ◄

Ewa Farna - Maska,Toužím (Pražení)

11. srpna 2011 v 10:22 | → Peťulína ←
MASKA
TOUŽÍM

Čechomor zahájí turné ve Strakonicích,nebude chybět ani Ewa Farna !

10. srpna 2011 v 22:58 | → Peťulína ←
Kapela Čechomor zahájí své letní turné k úspěšné nové desce Místečko, která se již několik týdnů drží na předních příčkách nejprodávanějších tuzemských alb, 18. srpna ve Strakonicích. Další vystoupení v rámci Kooperativa Tour 2011 se do 2. září uskuteční v Buchlovicích, Litomyšli, Jihlavě, Praze a Rožnově pod Radhoštěm, informovala za kapelu Martina Viskupová.

"Koncerty na šesti místech České republiky se uskuteční převážně pod otevřeným nebem. Například v Praze se vystoupení koná na břehu řeky Vltavy a pod siluetou Vyšehradu ve Žlutých lázních," uvedla Viskupová.

Návštěvníci koncertů se mohou těšit na zajímavé hosty. Nejvzácnějším hostem celého turné bude zahraniční producent alba Místečko Gerry Leonard, který na všech koncertech zahraje na kytaru.

POTM → na zbytek Srpna

10. srpna 2011 v 14:38 | → Peťulína ← |  BloG