| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Duben 2011Ewa Farna - Bez łez (Videoclip)

21. dubna 2011 v 20:58 | → Peťulína ←

CZ Překlad on CČ

Tomáš Klus pro Kuře - Slezské divadlo Opava - 3.4.2011

21. dubna 2011 v 19:28 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Více na Cč


At school xD

21. dubna 2011 v 19:26 | → Peťulína ←

Top Star Magazín 2011 (16) Ewa Farna se "zakulacuje" ..

21. dubna 2011 v 19:24 | → Peťulína ←


Ewa Farna šokuje: „Jsem ráda, že se zakulacuju!"

21. dubna 2011 v 19:12 | → Peťulína ←
Že nám hvězdička náctiletých Ewa Farna přibírá na váze, by si nevšiml jen slepý. Ona sama si z toho ale těžkou hlavu nedělá. Těší ji to!
Ewa Farna už dávno není tou holčičkou v kočičím kostýmku, která se roztomile prohání po pódiu. Vyrostla, dospěla a zanedlouho jí bude osmnáct. Všechny životní strasti už má ale vyzkoušené, a tak o sobě s hrdostí tvrdí, že se cítí být dospělá. "Říká se, že je to práh dospělosti, já se ale v mnohém necítím připravená na některé věci - proto je taky neprovozuju," řekla Ewa v nejbližším vydání Top Star Magazínu na Primě. Bodejť by nemluvila tak rozumně, když jí od počátku její kariéry vtlouká management i rodiče do hlavy, že má být vzorem mladým.

Bohužel ale zpěvačce nikdo neřekl, že v dnešní době se jaksi nenosí oplácané tvary. Anebo nám to alespoň všechny strany tvrdí a kila navíc se neodpouštějí. Jinak by totiž Ewa netvrdila: "Já jsem ráda, že se zakulacuju, že se ze mě konečně stává ženská. I když bych se mohla zakulacovat na jiných místech, než se zakulacuju..."
Inu uvidíme, jak to bude s Farnou, která přesun do Prahy, jež je nadále střediskem všeho dění, neplánuje. Co ale plánuje, je udělat si řidičák a stát se aktivní řidičkou. "Já se strašně těším třeba na řidičák. Už se strašně těším, až budu řídit auto, na svůj mega narozeninový koncert, který bude v Brně na začátku září a jímž chci oslavit narozeniny s fanoušky," řekla věčně usměvavá Ewa. V současné době ji čeká maturita, takže všechen čas věnuje pouze učení. V kombinaci s řízením se pak ale může stát, že se z její postavy stane neřízená rozšiřující se střela. No nic, Ewo! Držíme palce, aby ses i ty stejně jako spousta jiných známých jmen co nevidět stala tváří nějakého toho fitka a začala se sebou něco dělat!

CHCEME ŽÍT S VÁMI 19.4.2011

21. dubna 2011 v 19:06 | → Peťulína ←

(A69)

Ewa Farna: Nejsem žádná rychlokvaška!

21. dubna 2011 v 19:04 | → Peťulína ←

Nové mladé hvězdy a talenty se objevují a zase mizí, jedna stálice tu ale pořád zůstává. Ewa Farna si umí obhájit svou pozici. Nejen o jejím úspěchu si s ní povídala naše blogerka Míša Vančurová.

Jsi jedna z nejpopulárnějších českých (a vlastně i polských) zpěvaček! Jak tohle zvládáš? Má ta sláva své klady nebo i zápory?
Všechno má klady i zápory. Těžké je to zvládat se školou nebo soukromými aktivitami, a negativními věcmi, jako jsou bulvární nesmysly nebo ztráta anonymity čili privátní zóny. Má to ale pravděpodobně více kladů, baví mě to, a proto to také dělám. :)

Nemrzí tě třeba někdy, že tvé fanynky jsou holky kolem 13 let? Nechtěla bys radši nějaké dospělejší publikum? Nebo to takto nebereš?

To je pravě taky jeden z těch mediálních obrazů, pro lidi pak stereotypů. Všude píšou mladičká zpěvačka, dětská hvězda atd., ale na mé koncerty nechodí jenom malinké holčičky. Jasně, neříkám, že jich tam není hodně, ale já jsem přece za to jenom ráda! Na koncerty chodí i jejich rodičové, pak studenti, myslím, že docela široké publikum. A to je perfektní!

Koho z českého showbizu nesnášíš, anebo ti prostě nesedl? Kdo je ti naopak velmi blízký?
To se přece neříká. :D Já nechci soudit lidi dle pár setkání, to bych si nedovolila, a sama to nemám ráda. Jsem věřící, mám méně sympatické osoby, každý nám přece sedne víc nebo míň, ale nikoho ne-nenávidím. Nemám ani důvod. Blízká je mi třeba Lucie Bílá. Mám moc ráda lidi z kapely Toxique, Anetu Langerovou, kluky z No Name, Tomáše Kluse, Petra Koláře, s tím je taky sranda! Nevím, je jich víc. Opravdu jsou milí a kolikrát normální lidi! Toho je si třeba vážit.
Jaké zahraniční interprety ráda posloucháš?

Přiznám se, že rádia moc neposlouchám, nemám kdy, a mnohdy tam ani není co k pohlazení uší. Poslouchám opravdu všechno, všechno co je dobré, nezáleží na hudebním stylu. Oblíbená zpěvačka, která mě zatím nikdy nezklamala, je Pink, ze zpěváků Michael Jackson a ze skupin třeba U2.

Pamatuješ si na svou první lásku? Jak jsi ji prožívala?

Ta mi asi před půl rokem bohužel skončila. Já jsem měla jenom jednoho kluka, byli jsme spolu dlouho a bylo to krásné. Takže nemám problém si na ní vzpomenout. :-)

Zajímáš se o módu? Kde se inspiruješ ve stylu oblékání?
Třeba po videoklipu Maska bylo hodně ohlasů, že ses trochu inspirovala stylem LadyGagy... A co je styl Lady Gaga? To, že se inspiruji zahraniční módou, nebo čtu francouzské Vogue, neznamená, že je to Gaga, je to pouze trendy, "nosí se to". Gaga jako jedna z prvních ukazuje světu nové projekty světových návrhářů, kteří své modely již předvádí na svých přehlídkách. Neinspiruji se u ní, sleduji módu, ne Gagu. A baví mě si s oblečením hrát, experimentovat, přece je to příjemné, ať si obleču to či tamto, je jedno, jestli se to někomu zalíbí nebo ne. Hlavně, že se v tom cítíte dobře vy, za módní přešlap vás přece nemůžou zavřít. :)
Co ze svých dosavadních úspěchů považuješ za největší, na který jsi opravdu nejvíce pyšná?

Pravděpodobně za to, že jsem některým kritikům, kteří o mně psali jako o rychlokvašce, v jistém smyslu dokázala, že dokážu zpívat déle než 2 roky. A samozřejmě nejen kritikům. :) Přesto si snažím udržet pokoru a pracovat na sobě. Ještě mám hodně dlouhou cestu k tomu, abych byla dobrá. A já se na ni těším. :)
Nikdo se sebou není maximálně spokojený. I ty máš jistě špatné vlastnosti. Prozradíš nám, které to jsou?

Toho je, to bychom tady byli dlouho! Znám své pozitivní stránky, a těch je opravdu málo! A znám i negativní, třeba že jsem agresivní, když jsme hladová nebo nevyspalá, to se mnou není řeč! Ale nějak jsme si zvykla, už vím, co od sebe očekávat, a jsem smířená, a tím pádem i spokojená. Když je příležitost pracovat na těch špatných, vrhám se do toho!
Co je teď ve tvém životě nového, čím žiješ a co pro nás chystáš?
Chystám se pomalu na absolvování řidičáku. Taky se učím, v září nastupuji do maturitního ročníku. Na začátku září se bude v Brně taky konat můj jedinečný, narozeninový Megakoncert 18, který bude vybaven velkou scénou, show a navíc z něj bude natáčeno DVD. Tak vás moc zvu!

Hlasujte o česko-slovenském vítězi MTV. Šanci má Ewa Farna i Rytmus Zdroj: http://kultura.idnes.cz/hlasujte-o-cesko-slovenskem-vitezi-mtv-sanci-ma-ewa-farna-i-rytmus-10f-/hudba.aspx?c=A100920_174833_hudba_jaz

21. dubna 2011 v 18:47 | → Peťulína ←
Zpěvačka Aneta Langerová, Poláky i Čechy zbožňovaná Ewa Farna, slovenský raper Rytmus, písničkář Marek Ztracený nebo trojnásobní držitelé Anděla z Třince a "černí koně" Charlie Straight? Jeden z těchto interpretů má šanci získat titul v kategorii Best Czech/Slovak Act v rámci cen MTV Europe Music Awards (EMA), které právě spustily své hlasování.
ětice nominovaných interpretů v regionálním kole zahraje živě 14. října v pražském klubu SaSaZu, kde bude vítěz vyhlášen," uvedla Michaela Fričová za televizi Nova, pod níž spadá i česká stanice MTV.
Vstupenky vyjdou nejrychlejší zájemce na 240 korun, v druhé vlně budou stát 360 korun. V prodeji je i omezený počet VIP vstupenek za 1 600 korun. Ceny jsou uvedeny bez poplatku.
Kromě česko-slovenské kategorie mohou lidé ovlivnit výsledky v dalších třinácti kategoriích. Čerstvá držitelka osmi cen MTV Video Lady Gaga, která se třemi soškami kralovala i letošnímu ceremoniálu Brit Awards, se s kolegyní Katy Perry utká v boji o pět cen.
Raper Rytmus
Raper Rytmus
Anděl 2010 - Charlie Straight
Anděl 2010 - Charlie Straight
"Přičemž Rihanna si to s nimi rozdá v kategoriích Nejlepší pop, Nejlepší zpěvačka a Nejlepší píseň," připomínají stránky české MTV.
Mezi pány zatím se čtyřmi nominacemi vede Eminem, šanci mají i Linkin Park, popová hvězdička Justin Bieber či britští rockeři Muse, známí českému publiku z červencového festivalu Rock for People.

NOMINACE NA Cč

Kompletní nominace na MTV EMA 2010


UsherNEJLEPŠÍ ZPĚVÁK
Eminem - Justin Bieber - Usher - Enrique Iglesias - Kanye West


Předávání cen MTV 2010 (Lady Gaga)NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA
Lady Gaga - Katy Perry - Miley Cyrus - Shakira - Rihanna


Zpěvačka Katy PerryNEJLEPŠÍ POP
Lady Gaga - Usher - Katy Perry - Miley Cyrus - Rihanna


NEJLEPŠÍ ROCK
Frontman skupiny 30 Seconds to Mars Jared LetoKings Of Leon - Linkin Park - 30 Seconds to Mars - Muse - Ozzy Osbourne


NEJLEPŠÍ ALTERNATIVE
Gossip - Beth DittoGorillaz - Gossip - Paramore - Vampire Weekend - Arcade Fire


Kanye West na cenách GrammyNEJLEPŠÍ HIP HOP
T.I. - Eminem - Kanye West - Lil Wayne - Snoop Dogg


NEJLEPŠÍ LIVE ACT
Bon JoviBon Jovi - Lady Gaga - Muse - Kings of Leon - Linkin Park


Zpěvák Justin BieberNEJLEPŠÍ NOVÁČEK
Ke$ha - B.o.B - Jason Derulo - Plan B - Justin Bieber


NEJLEPŠÍ PUSH ACT
HurtsKe$ha - Alexandra Burke - Jason Derulo - Justin Bieber - Selena Gomez and The Scene - B.o.B - The Drums - Professor Green - Hurts - Mike Posner


NEJLEPŠÍ WORLD STAGE KONCERT
Green Day koncertovali v Praze (29. června 2010)Green Day - Muse - 30 Seconds to Mars - Katy Perry - Gorillaz - Tokio Hotel


NEJLEPŠÍ SKLADBA
Usher - OMG
Katy Perry feat. Snoop Dogg - California Gurls
Eminem feat. Rihanna - Love the Way You Lie
Rihanna - Rude Boy
Lady Gaga - Bad Romance


NEJLEPŠÍ VIDEO
Thirty Seconds to Mars - Kings and Queens
Katy Perry - California Gurls
Lady Gaga feat. Beyonce - Telephone
Plan B - Prayin'
Eminem feat Rihanna - Love the Way You Lie


BEST CZECH/SLOVAK ACT
Aneta Langerová - Charlie Straight - Rytmus - Marek Ztracený - Ewa Farna
Hlasovat můžete ZDE.
Vítězové budou vyhlášeni 7. listopadu v Madridu. Slavnostní udílení nabídne s českým komentářem i tuzemská MTV. Loni se ceny usadily v Berlíně, kde vystoupili například Jay-Z, Beyoncé či Green Day. Irští U2 se fanouškům předvedli přímo u Braniborské brány. Do ankety tehdy přišlo více než 100 milionů hlasů.


Podvedená Ewa Farna: Marcusovi přeju, aby byl šťastnej!

21. dubna 2011 v 18:31 | → Peťulína ←
Ewa Farna (17) stojí momentálně na prahu dospělosti. Zanedlouho bude maturovat a dosáhne osmnácti let. Přesto má už za sebou tolik zkoušek ohněm, že by jí mohla závidět kdejaká třicítka . Ono totiž vlítnout do vod showbyznysu ve třinácti letech není žádný med. Ewa Farna měla ale to štěstí, že za ní stál Lešek Wronka, který spolu s jejími rodiči držel otěže pevně v rukou a nedovolil, aby se idolu náctiletých dělo cokoli nepatřičného. Osobní život ale stejně neuhlídal.


Ewa zažila láskyplný vztah s hudebníkem Marcusem Tranem a věřila, že to je navždy. Tato idea se jí ale rozsypala jak domeček z karet v okamžiku, kdy ji Tran začal podvádět s Martinou Gavriely.

"Nelituju toho, že jsme spolu byli. Marcus byl fajn kluk, já mu strašně držím palce a chci, aby byl šťastnej, stejně, jako - doufám - to on přeje mně?" svěřila se Farna redaktorce Top Star magazínu. Lásky jsou totiž to, co Ewu trápí ze všeho nejméně. Těší se na řidičák a hlavně svůj mega narozeninový koncert.

Neaktiwita ?

16. dubna 2011 v 21:13 | → Peťulína ← |  BloG

Máám zaracha =// šptné známky atd .. :P tk se omouwáám ae budu se sem snažit něco dodawat aspon poTAJÍ :)


Děkuji za POCHOPENÍ ! <3


Viva Mjuzik Kłizz Photo !

9. dubna 2011 v 14:24 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zahájení Play off 2010/2011 Foto

9. dubna 2011 v 14:18 | → Peťulína ←
4 | AlíSeK69 | Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


Ewa Farna: hokejisté jsou sympaťáci

5. dubna 2011 v 20:27 | → Peťulína ←

Třinec /ROZHOVOR/ - Nepovažuje se za žádnou fanatickou fanynku Třince, ale finále si za žádnou cenu nechtěla ujít. Také zpěvačku Ewu Farnou pohltila hokejová horečka, která zachvátila celý region.
Ewa Farna
"Všichni se baví jen o hokeji," říká s úsměvem sedmnáctiletá zpěvačka, která zpěvem státní hymny oba finálové souboje v Třinci slavnostně zahájila.
Jak často chodíte na hokej?
V této sezóně jsem asi na šestém zápase. Vychází mi to úplně super, protože na zimák jedu přímo ze školy.
Pamatujete si, kdy jste byla na hokeji poprvé?
Nevím přesně kolik to je roků zpátky, ale vím, že tady hrála Sparta. Bylo tady daleko méně lidí, než nyní.
Co říkáte euforii, která momentálně v Třinci panuje?
Je to úžasné, ale já jsem ráda, že jsou ve finále i Vítkovice. Je to Moravskoslezský souboj a to je super. Já obdivuji hokejové fanoušky, že na hokej chodí, kupují si dresy i šály. To je perfektní, na každý hokej je vyprodáno. Fanoušci Třince jezdili i na Slavii na semifinále.
Vadí vám naopak něco?
Je tady i hodně nenávisti, což je blbé, ale ono je to ve sportu asi normální. Pro mě to je úsměvné, že se na ledě dva kluci poperou, i když třeba tři roky zpátky spolu hráli v jednom týmu. Pak si ale podají zase ruce a řeknou, že to je dobré. V tom je sport zase perfektní (směje se).
Hokej je hodně tvrdý sport, kdy se hokejisté rozhodně nešetří…
To je právě super, to mě strašně baví. Včera jsem stála u mantinelu s kamarády a hodně si to užila. Byly tam samé nárazy na plexisklo, souboje. To se mi na hokeji moc líbí. Konečně jsem jim taky viděla pořádně do tváře… (směje se)
Který hokejista Třince se vám líbí?
(znova se směje) Všichni měli helmy, takže to moc poznat nebylo. Navíc mají výstroje… Žádný idol nemám, ale třeba Růžička je v pohodě. Květoň je zase takový zajímavý typ, je prostě jiný. Bonk vypadá taky jako pohodář. A z Vítkovic? Tam mě zaujal ten Trnka.
Máte v plánu, že po druhém finále navštívíte i kabinu Třince. Těšíte se tam?
Bude to zážitek. Já tam chtěla jít až po utkání. Sama vím, jak je nepříjemné, když k vám do šatny někdo přijde před koncertem. Dneska bych si chtěla nechat podepsat od kluků dres, co mám na sobě. Nechci je ale zase moc otravovat, snad se to povede.
Na drese máte datum svého narození, kdy jste ho dostala?
Bylo to před měsícem na Megakoncertě tady u nás v Třinci. Už tehdy mi říkali, že pokud Oceláři postoupí do finále, tak budu zpívat hymnu. No vidíte a já jsem tady (směje se).
Co pro vás znamená tady v Třinci zpívat hymnu před finále? Když pominete odpověď, že to je velká čest…
Strašně mě to těší, doopravdy. Nevím, jak jinak to mám nazvat než pocta. Hymnu jsem zpívala i na Zlaté tretře v Ostravě, kde běžel Bolt, což byl taky zážitek.
Jak finále tipujete finále?
Já netipuji, nechci být zklamaná. Ale palce držím Třinci, to je jasné.