| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Březen 2011

Marina Łuczenko vs Ewa Farna (FOTO)

31. března 2011 v 19:59 | → Peťulína ←
Która młoda piosenkarka tym razem wyglądała lepiej?
Marina Łuczenko vs Ewa Farna (FOTO)
Nagranie programu Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar stanowiło doskonałą okazję do porównania stylu dwóch młodych i bardzo utalentowanych polskich wokalistek.

Na pierwszy ogień pójdzie Marina Łuczenko, która na każdym kroku stara się udowodnić, że obok muzyki to właśnie moda jest jej drugą największą pasją. Jak na razie wychodzi jej to całkiem nieźle. Mimo że skórzane legginsy odrobinę się już nam opatrzyły, to trzeba przyznać, że w wersji zaproponowanej przez Marinę prezentowały się całkiem przyzwoicie. Swoją rolę doskonale spełnił również sweter seksownie odsłaniający ramię młodej gwiazdy.

Zupełnie inny styl preferuje za to Ewa Farna. Zdolna nastolatka najlepiej czuje się w grungowych klimatach, co udowodniła decydując się na kraciastą koszulę oraz toporne buty z krótką cholewką. W jej zestawie również nie zabrakło nadal modnych legginsów.

Styl której z piosenkarek bardziej do Was przemawia?

Zapowiedź programu Backstage Party

31. března 2011 v 19:47 | → Peťulína ←

Ewa Farna ma chłopaka!

31. března 2011 v 19:43 | → Peťulína ←W poniedziałek odbył się plan teledysku Ewy Farnej do utworu "Bez łez". Jest to drugi singiel z płyty "Ewakuacja".

- Jest to piosenka niezupełnie rockowa, dużo w niej klaszczemy, jest trochę taneczna, ale są też gitarki - powiedziała Ewa o utworze.

Byliśmy tam! I mamy dla Wideo z planu i wywiad z wokalistką, w którym Ewa opowiada nam o scenariuszu klipu, trasie koncertowej i swoich 18. urodzinach!

Na planie klipu "Bez łez" Ewy Farnej!

31. března 2011 v 19:27 | → Peťulína ←


W poniedziałek odbył się plan teledysku Ewy Farnej do utworu "Bez łez". Jest to drugi singiel z płyty "Ewakuacja".

- Jest to piosenka niezupełnie rockowa, dużo w niej klaszczemy, jest trochę taneczna, ale są też gitarki - powiedziała Ewa o utworze.

Ewa a Jan Bendig Česko SLovenská Superstar

29. března 2011 v 19:58 | → Peťulína ←

Farna v tanečních zastínila všechny spolužačky

29. března 2011 v 19:42 | → Peťulína ←
Že je Ewa Farna (17) hvězdou teenagerů v Česku i Polsku, to se ví od dob, kdy ji Lešek Wronka světu představil. To, že má krom zpěvu talent i na jiné věci, nás ale překvapilo.

Ewě Farné bude zanedlouho osmnáct let, a tak se navzdory povědomí veřejnosti o té třináctileté dívce s rovnátky pomalu dostává do věku, kdy bude tak říkajíc uvedena do společnosti. S tím souvisí i absolutorium tanečních, které si Farna nenechala ujít ani ve vísce Vendryně, kde trvale s rodiči žije.

"Ve městě bych se dobře necítila. Jsou tam blíž ty nebezpečný věci, jako drogy, večírky, kluby...," pronesla vzorně Ewa, jako by jí přesně tuto poučku její guru Wronka poradil. "Bude mi sice osmnáct, ale pořád se cítím jako dítě," svěřila se Farna v rozhovoru magazínu Women only.

Nicméně mladá zpěvačka má za sebou taneční kurzy, v nichž se dokonce stala královnou valčíku. "Tanec mě vždycky bavil. I latino, americano, standardy a podobně," řekla Ewa. Kvůli ní dokonce nemálo slečen zůstalo sedět na místě, protože mužské osazenstvo se sázelo, kdo ji provede. "Kluci, které neznám, se i hecovali, ale kamarádi ze třídy byli perfektní," popsala zpěvačka průběh kurzů, jež absolvovala, a kde šla doslova z náruče do náruče. Je tedy možné, že v další řadě soutěže StarDance zazáří na parketě i tanec milující Farna. (Li)

Česko Slovenská Superstar Ewa Farna a Jan Bendig

27. března 2011 v 12:58 | → Peťulína ←

Termíny Koncertů

26. března 2011 v 21:44 | → Peťulína ←
2011-05-02 Oława

2011-05-03 Kutno
2011-05-26 Rzeszów
2011-06-04 Rawicz
2011-06-18 Rybnik
2011-06-18 Wodzisław Śl.
2011-06-26 Lubin
2011-09-10 Sanok

Ewa Farna vystoupila v klatovském kulturním domě.

26. března 2011 v 18:04 | → Peťulína ←

Dav fanoušků čekal před kulturním domem v Klatovech na zpěvačku Ewu Farnou, která tam vystoupila se svou kapelou ve čtvrtek v podvečer. Při této příležitosti se jí Deník zeptal na několik otázek.

Byla jste už někdy v Klatovech nebo na Šumavě?
Bohužel mám volného času tak málo, že jsem nikdy neměla příležitost. Ale vím, že už jsem měla asi tři roky v diáři napsané Klatovy, ale že se to vždy muselo kvůli nějaké jiné akci přesunout. Tak jsem teď ráda, že jsem konečně tady. Když jsme jezdili po Klatovech a hledali kulturní dům, tak jsem viděla, jak máte strašně hezké náměstí. Ještě při tom hezkém počasí to bylo vážně krásný, strašně mě to nabylo pozitivní energií.
Máte čas si před koncerty projít město?
Záleží v kolik přijedu. Jelikož dnes je všední den a já jsem byla ještě ráno ve škole a měla jsem i nějaké prověrky, tak jsme vyjeli později. Je toho hodně, teď jsme měli zvukovou zkoušku, musím se připravit a pak jedeme hned do Prahy, nestíhám se ani najíst. Pokud je koncert v sobotu nebo přijedu dříve, tak se projdeme nebo zajdeme někam na jídlo. Ale vím, že kluci byli tady v kavárně, že jsem je viděla, když jsem přijížděla.
Jak se vám daří skloubit koncerty a školu?
Ráno vstávám v šest, jdu do školy, dát nějaké ty zkoušky. Včera jsem se například musela učit 30 A4. Po škole skočím do auta, v průběhu cesty se mi promění ty dva světy a zase žiji koncertem. Je to hodně náročné, ale dá se to zvládnout, naopak se alespoň nenudím.
Co říkáte na letošní ročník Superstar?
Já se přiznám, že jsem ještě neviděla ani jeden díl, ale v sobotu tam budu vystupovat. Jsem zvědavá na porotu, protože jsem je už poznala i osobně, tak se těším na to, jaké bude před nimi zpívat. Je to rozdíl zpívat před někým, koho už znáte.
Jaký je váš největší úspěch?
Asi to, že jsem dokázala těm hudebním kritikům, že nejsem ta "rychlokvaška", jak někteří psali, že za dva roky už nebudu a jsem na nic. Vydala jsem šest desek a podařilo se mi uspět v Čechách i v Polsku, pořád nějakým způsobem koncertuji, lidé o koncerty mají stále zájem. To je pro mě výhra, že teď už napíšou, že Ewa Farna je v nějakém smyslu součástí popové scény a nenapíšou, že jsem "rychlokvaška".
Co je vaším snem?
Snů mám hodně, jsem strašně ambiciózní a docela cílevědomá. Ale mým snem je být šťastná, mít zdravou rodinu, děti, psa a chtěla bych cestovat světě. Chtěla bych dělat práci, která mě baví, což je zpívání, a ráda bych v tom pokračovala.
Čím byste chtěla být kromě zpěvačky?
Samozřejmě si chystám nějaká zadní vrátka a připravuji se na práva. Chtěla bych být právničkou, abych si mohla i určité věci ohlídat. A asi aby si i lidé řekli, možná je to i osobní touha, aby si lidé řekli "jo, není to jen zpěvačka, ale vystudovala teď práva, tak asi v té hlavě něco má." Takže to bych si chtěla vnitřně dokázat. Právo mě strašně baví.
Děláte nějaký sport?
Tři roky jsem závodně lyžovala a nyní jsem začala jezdit také na snowbardu.
Šumavský Špičák má nejprudší sjezdovku v republice, už jste na ní byla?
Myslím si, že můj bratr byl tady na Špičáku na mistrovství republiky, protože on stále závodně lyžuje. Já osobně jsem tam ještě nebyla, ale ráda přijedu a asi už bych přijela se snowboardem.

Chat s Ewou 25.3.2011

25. března 2011 v 20:26 | → Peťulína ←

Ewa Farna : Ahoj všichni, už jsem tady! Děkuji moc za dotazy a pokusím se na co nejvíce y nich odpovědet. Tka
doufám, že se dozvíte, co Vás yajímá...Jdeme na to:)!


Ewa Farna nezpívala na České Miss..

25. března 2011 v 12:08 | → Peťulína ←

Ewa Farna (17) se na slavnostním finále soutěž krásy neukázala z "estetických" důvodů. Ředitelka České Miss Michaela Maláčová (39) prý měla připomínky k její postavě a "kabaretnímu vystupování"Ewa Farna, která své vystoupení trénovala ještě na páteční generálce, údajně nakonec nevystoupila kvůli zraněnému kotníku. Jenže ve skutečnosti se "znelíbila" tím, že nepřipomíná finalistku Miss, tedy že nemá anorektickou postavu a nevypadá jako přes kopírák …
Podle jednoho bulvárního deníku prý Michaela Maláčová poté, co na generálce viděla její vystoupení, rozhodla, že její číslo z přímého přenosu vyřadí. Údajně pak označila její show za kabaret a také naznačila, že může přijít, až zhubne osm kiloa najde si jinou kapelu!
Když se paní ředitelce nelíbí Ewin zpěv, tak by ji příště mohla angažovat alespoň jako moderátorku. Byla by to rozhodně lepší a přirozenější, než umělá a kožená rádobymoderátorka Dara Rolins, která během večera naprosto selhala!

Kazma & Missky - Generálka na finálový večer

25. března 2011 v 12:05 | → Peťulína ←


Photoshoots - Women

20. března 2011 v 10:42 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com

! No NEWS !

19. března 2011 v 19:18 | → Peťulína ← |  BloG

:/ NO NEWS :/


Ewa Farna Konferencja Oriflame

19. března 2011 v 19:14 | → Peťulína ←

MEGAkoncert 11.3.2011 Třinec #2

13. března 2011 v 11:29 | → Peťulína ←

Třinec Megakoncert 11.3.2011

13. března 2011 v 11:17 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna zagrała w Trzyńcu 11.3.2011

13. března 2011 v 11:00 | → Peťulína ←
Ewa Farna zagrała w Trzyńcu. Fot. Barbara ŚliżNa scenie prawdziwy wulkan energii, poza nią niezwykle skromna
nastolatka. Publiczność oszalała z radości, kiedy pojawiła się na scenie. Wczoraj w hali STaRS w Trzyńcu Farna zagrała koncert, o którym śmiało można powiedzieć "mega".

- Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony był dla niepełnosprawnych osób z Ośrodka Opieki w Trzyńcu - mówi Michał Raszka, współorganizator koncertu.

W hali sportowej pojawiło się około tysiąca osób. Wśród publiczności przeważały nastoletnie dziewczynki, które z transparentami przyszły posłuchać swojej idolki. - Razem z koleżankami przygotowałyśmy plakat, na którym narysowałyśmy Ewę i napisałyśmy słowa jej piosenek. Fajnie, jakby Ewa się nam tutaj podpisała - mówiła Karolina, która na koncert przyjechała z Cieszyna.

Koncert Ewy Farnej zgromadził polską, czeską i słowacką publiczność. Z racji takiego zróżnicowania nie mogło zabraknąć utworów wykonywanych po polsku, jak i po czesku. Po dwóch pierwszych piosenkach przyszedł czas na polską "EWAkuację". Fani z Polski wręcz oszaleli, zabawa zaczęła się na dobre. - Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego koncertu, widzę, że publiczność świetnie się bawiła, dziękuję wszystkim fanom, za to, że przyszli i, że oddają na mnie głosy, dzięki czemu mogę dostawać te wszystkie nagrody - mówiła Ewa Farna.

Podczas koncertu czuć było niesamowitą energię, jaką dysponuje wokalistka. Ewa Farna ma świetny kontakt z publicznością. Fani byli oczarowani jej występem. Pojawiły się fajerwerki, jeden z fanów wystąpił nawet z Ewą na scenie. Oczywiście nie mogło zabraknąć bisów. Gromkie brawa i głośne skandowanie: "Ewa, Ewa, Ewa" wyciągnęły artystkę na scenę. Po koncercie przyszedł czas na rozdawanie autografów. Końca kolejki nie było widać. Wokalistka cierpliwie składała podpisy, pozowała do zdjęć, rozmawiała z fanami. - Cieszę, się, że przyjechałam na ten koncert, mam zdjęcie z całym zespołem i autograf - mówi Patrycja. - Ewa ma niesamowity temperament sceniczny i potężny głos, który podczas koncertu brzmiał jeszcze lepiej niż na płytach - dodaje.

Boys i Ewa Farna w Iławie? Młodzi radni planują

13. března 2011 v 10:50 | → Peťulína ←
Niewykluczone, że w czerwcu na scenie iławskiego amfiteatru wystąpi zespół Boys. Do Iławy ma przyjechać na zaproszenie młodych radnych z powiatu. Ma to być koncert na rzecz iławskiego schroniska dla zwierząt, które rada objęła patronatem.
Boys i Ewa Farna w Iławie? Młodzi radni planują

O koncercie, ale i nie tylko, rozmawiano podczas piątkowych obrad Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego (MRPI). Jednym z głównych tematów podejmowanych na sesji było omówienie akcji charytatywnych na rzecz schroniska dla zwierząt. W tym roku MRPI objęła patronatem iławskie Przytulisko.