| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Únor 2011

Ewakuacja + Tede Wielkie Cicho Civa Comet 211

27. února 2011 v 17:49 | → Peťulína ←

EWAkuacja

Ewa + Tede Wielkie Cicho


Wideo Viva Comet 2011

27. února 2011 v 17:35 | → Peťulína ←

Charts Award

Teledysk roku

Plyta Roku

Image Roku


Rozhovor pro CGM (24.2.2011)

27. února 2011 v 17:17 | → Peťulína ←

Klus a Farna: Přistiženi spolu!

26. února 2011 v 19:55 | → Peťulína ←
V neděli večer si zpěvačka Ewa Farna (17) přijela pro Tomáše Kluse (24) do divadla. A hádejte, kam jeli!

Zpěvačka Ewa Farna a herec Tomáš Klus k sobě mají blíž, než by se mohlo zdát. Nám se jako jediným podařilo zjistit, že spolu dvojice strávila nedělní noc u Tomáše v bytě. Svítili až do časných ranních hodin! Ewa si populárního zpěváka a herce vyzvedla v Divadle Ypsilon, kde ten večer účinkoval ve hře Deadline, a odtamtud zamířili rovnou do jeho bytu v Nuslích.

Vypadá to sice dramaticky, ale fanynky můžou zůstat klidné. Divoká noc se podle našich informací nekonala. Tomáš s Ewou u zpěváka doma pouze procházeli a nacvičovali scénář k udělování cen Anděl, jehož moderování je čekalo ve středu večer a které v přímém přenosu vysílala televize.

Jelikož si nám zpěvačka postěžovala, že jim organizátoři jejich scénář neustále mění, měli s Tomášem co pilovat. "Je to hrozné. Během dvou týdnů nám třikrát změnili scénář. Jsem z toho nervózní, v noci vůbec nemůžu spát. Bojím se, že to nezvládneme," svěřila se nám na večírku MTV Ewa, pro kterou bylo moderování takhle velké události debutem.

Podle manažerky Farné to dokonce nebylo poprvé, kdy zpěvačka u Tomáše spala. Zároveň však dementovala spekulaci, že by mělo jít o zrod nového vztahu. "Samozřejmě že vím, že Ewa jezdí k Tomášovi domů. Mají s tím scénářem dost práce, sami si ho píšou a taky v titulcích budou uvedeni oba," řekla nám.

V noci z neděle na pondělí proto finišovaly jejich přípravy, a jen co se u Tomáše vzbudili, společně odjeli do studia České televize, kde v jiném přímém přenosu, pořadu Sama doma, diváky na onen galavečer pozvali

Anděl 2010 Gallery

26. února 2011 v 16:52 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ewa Farna na Andělech: V odvážných minišatech !!

26. února 2011 v 16:48 | → Peťulína ←
Ewa Farna (17) je sice čím dál krásnější, ale nějak se nám zakulacuje! Mladá zpěvačka na udílení hudebních cen Anděl 2010 však zářila především jako moderátorka!Ewa Farna si na sebe vzala opravdu výrazné barevné šaty s hadími symboly, které jí však poněkud obepínaly a zdůrazňovaly větší zadeček. Bizarní zlatý šperk, který měla zpěvačka na krku, ovšem vkusně doplňoval její výrazné líčení a dělal z ní jakousi moderní egyptskou kněžku!

Ewa dokázala, že se za své tělo nestydí a ráda se ukazuje. A hlavně nezapomínejme, že není žádná modelka, a tak může být vlastně každému jedno, jestli má nějaké to kilo navíc!

Cała Polska śpiewa

26. února 2011 v 16:03 | → Peťulína ←

Castingi do "Bitwy na głosy" ujawniły, że tysiące Polaków cierpią na pewną manię. Czy warto postawić wszystko na jedną kartę i zająć się zawodowo śpiewaniem?

Wie, co to znaczy odnieść sukces. Ewa Farna nagrała już sześć albumów. (fot. AKPA)
Wie, co to znaczy odnieść sukces. Ewa Farna nagrała już sześć albumów. (fot. AKPA)
Satysfakcja jest ogromna, ale są też i wady. Śpiewanie może mieć też ciemne strony. Na pytanie, czy kiedyś doświadczyła zazdrości, Ewa Farna bez wahania odpowiada - Czesi są zazdrośni, to ich cecha narodowa. Kiedy miałam kilkanaście lat, czytałam mnóstwo niepochlebnych komentarzy na swój temat. Trzeba być naprawdę silnym - wspomina wokalistka.

Aktor Maciej Zakościelny mówi, że trema zawsze towarzyszy jego występom. - To trochę inny rodzaj stresu, niż kiedy staje się na scenie teatru - wspomina.

Jazzowa wokalistka Carmen Moreno wspomina, że spotkała się kiedyś z opinią, iż zawód piosenkarza sprowadza się do jednego: wyjść na scenę, zaśpiewać i zgarnąć honorarium. - A to wcale nie tak wygląda - śmiała się Carmen Moreno.

Jeśli mimo wszystko dalej chcesz zrobić sceniczną karierę i nie wiesz, co zrobić, żeby odnieść sukces - posłuchaj Ewy Farny. Piosenkarka ma na to jedną odpowiedź…

Ewa Farna Viva Comet 2011

25. února 2011 v 19:33 | → Peťulína ←
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Udílení cen Anděl 2010

25. února 2011 v 19:32 | → Peťulína ←
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

VIVA COMET AWARD 2011 Ewa Farna

25. února 2011 v 19:30 | → Peťulína ←


Ewa Farna: Dlouho jsem dřela a moc nespala!

25. února 2011 v 19:12 | → Peťulína ←
První velké moderování si včera (23. 2.) odbyla v rámci předávání hudebních cen Anděl zpěvačka Ewa Farna (17). Spolu s Tomášem Klusem, jenž jí dělal garde, připravili velkou show, která diváky víc než bavila. Stálo to ale hodně úsilí.


"Ještě nikdy jsem nemoderovala takhle velkou akci a připravovala jsem se na to opravdu hodně dlouho. Přibližně tak měsíc, protože jsme si sami psali scénář. Asi pětkrát jsme to ještě od pondělka přepsali a stejně to nakonec bylo jinak," svěřila se Ewa.

Loňští vítězové se letošního moderování ujali opravdu velmi netradičně. Celý scénář si zhudebnili.

"Byla to taková naše směska různých nápadů. Na začátku jsme si s Tomášem řekli, že pro Anděly nazpíváme speciální písničku. Pustili jsme ji režisérovi a on řekl, že je to skvělý nápad, když to všechno budeme zpívat. Tomáš tedy složil všechny ty úžasné písničky, poskládali jsme texty a bylo to. Možná to někomu připadalo trapné, možná vtipné, ale rozhodně to bylo zase něco jiného. A my jsme s tím spokojení," říká Ewa.

Moderování pro ni bylo velkým zážitkem. Naučila se prý konečně pořádně artikulovat, ale kdyby přišla nabídka znovu, asi by do toho už nešla.

"Nechci, aby mě lidé vnímali jako moderátorku. Tady šlo o hudební ceny, proto jsem na to kývla. Navíc jsem to moderovala jako loňská Zpěvačka roku a Tomáš jako Zpěvák roku.

A šla jsem do toho jen proto, že mi byl velkou podporou. Bez něj bych to určitě nezvládla. Nebylo by to vtipné, nebylo by to nic. Asi už bych do toho nešla. Chci být v povědomí lidí jako zpěvačka," říká Farna.

Viva Comet 2011: Ewa Farna bije Dodę!

25. února 2011 v 18:18 | → Peťulína ←
Ale ja i tak mam w sumie aż 11 Komet z poprzednich edycji - ripostuje w rozmowie z Fakt.pl Doda, która zdobyła w tym roku i tak tę najważniejszą statuetkę telewizji muzycznej Viva Polska jako "Królowa Balu, czyli Artystka Roku". I w tej kategorii pobiła nie tylko młodziutką Ewę Farnę, ale i Agnieszkę Chylińską oraz Katarzynę Cerekwicką.
A Ewa Farna triumfowała w takich kategoriach, jak "Gruby Przytup, czyli Charts Award", "Dobrze zrobiony, czyli Image Roku", "Gorący Towar, czyli Płyta Roku" - oczywiście za płytę "Ewakuacja" oraz "Tele Zwidy, czyli Teledysk Roku", też do piosenki "Ewakuacja".
Ewę najbardziej zaskoczyła nagroda za najlepszy image roku, którą wręczył jej duet projektantów mody Paprocki&Brzozowski.
- Naprawdę nie wiem za co to... - mówiła skromnie. - Wcale nie uważam się za ikonę mody!
Oprócz tych dwóch wokalistek, które deklarują, że bardzo się lubią, statuetki Viva Comet 2011 otrzymał zespól Afromental, DJ Robert M. - i to w trzech kategoriach oraz zespół Viva i przyjaciele.
- Nie pozdrawiam fanów Dody - wykrzyknął Robert M. odbierając pierwsza nagrodę. A miał się komu narazić, bo na widowni największe przekrzykujące się co chwila grupy fanów należały do Dody i do Ewy Farny.
Dobrze, że fanów tych wokalistek dzielił specjalny pomost, bo inaczej rzuciliby się chyba sobie do gardeł!...

Viva Comet 2011. Kto zgarnął nagrody?

25. února 2011 v 18:06 | → Peťulína ←
Viva Comet 2011 przyniosła nam specjalną atrakcję, którą przygotowała królowa naszej sceny i skandalistka -
niezawodna Doda! Przebił ją jednak Robert M. - artysta przekazał kilka cierpkich słów do jej fanów...
Niestety Rabczewskiej nie pomogło to w zdobyciu niezliczonej ilości statuetek. Co prawda Doda wygrała w prestiżowej kategorii Artystka Roku, jednak prawdziwą gwiazdą wieczoru była Ewa Farna. Młoda piosenkarka zgarnęła cztery statuetki Viva Comet.
Dzięki specjalnym kamerkom umieszczonym przy wejściu do Centrum Expo XXI, mogliśmy śledzić celebrytów przyjeżdżających na galę Viva Comet 2011 już od godziny 18.00. Transmisja gali była do obejrzenia zaś w telewizji Viva Polska. Wszystko zaczęło się o 20.00.
Największe szanse na zdobycie nagród Viva Comet 2011 miał Robert M (6 nominacji). Ostatecznie artysta otrzymał 3 statuetki - Artysta Roku, Debiut roku oraz Dzwonek Roku ("Dancehall Track").
Robert M. zasłynął oto takim zdaniem : "To był wielki rok dla muzyki, którą produkują ludzie, a nie celebryci". Swoją wypowiedź zakończył słowami: "nie pozdrawiam fanów Dody".
Ponadto najlepszym zespołem okazał się Afromental, najlepsze teledyskiem na Viva-Tv.Pl: Viva i Przyjaciele - "Muzyki Moc", a za najlepszą choreografiię uznano teledysk "Lick It" Candy Girl autorstwa Agustina Egurroli. Galę poprowadzili Kasia Kępka i Jacek "Tede" Graniecki.

Ceny Anděl 2010

24. února 2011 v 15:28 | → Peťulína ←
Přímý přenos udílení výročních hudebních cen Akademie populární hudby z pražské Incheba Arény. Účinkují: Nightwork, Xindl X, L. Vondráčková, Embassy, L. Bílá, M. Chodúr, D. Koller, Kryštof, Toxique a další. Moderují Ewa Farna a Tomáš Klus. Režie M. Čech
(Klik na obrázek)

Červený koberec: divoké kostýmy Vytiskové a sexy Ewa

24. února 2011 v 15:03 | → Peťulína ←
Ewa Farna a Tomáš Klus.
České hudební ceny Anděl 2010 jsou rozdány. A podobně jako u jiných prestižních cen, třeba zahraniční Grammy, sledujeme, co si na sebe oblékly známé osobnosti. Zaujala mladičká Ewa Farna, která přímým přenosem ve dvojici s Tomášem Klusem prováděla. A nepřehlédnutelná byla Klára Vytisková z Toxique.
Sedmnáctiletá talentovaná rocková zpěvačka polské národnosti s českým státním občanstvím Ewa Farna moderovala večer velmi přirozeně, až na pár přebreptů, tréma znát rozhodně nebyla. "Příprava byla náročná a nebyla jednoduchá, ale první reakce byly pozitivní, lidé její výstup ocenili," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ její manažerka Michaela Kocourová z agentury Lewron Music Center.
Ewa Farna se během předávání zlatých sošek několikrát převlékla. Stylisté, kteří si vzali její modely na starost, rozhodně nešlápli vedle. Za večer vystřídala vypasované sáčko a přiléhavé bíločerné kalhoty nebo šedé minišaty bez ramínek či jiné modely. "Šaty od žádného návrháře neměla, postarali se o ni stylisté," dodala Kocourová.
Klára Vytisková.Nejextravagantnější modely si oblékla Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique. U ní je známo, že mnoho svých kousků do šatníku ráda pořizuje v sekáčích. Její styl můžeme v malém českém rybníčku přirovnat k Lady Gaga, což je dobře, aspoň bylo na co koukat.
Černé legíny a blýskavý obleček s rukavičkami ozdobený špičatými rameny byl originální a nápaditý. "Inspiraci od Lady Gaga si rozhodně neberu, já nosím divoké kostýmy už několik let, co vystupuji s Toxique. Nosím věci, které se mi líbí. Poslední dobou jsem si oblíbila modely Anny Mareškové a Michaly Bětikové, ty jsem měla na sobě i na vystoupení Anděl 2010," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ Klára Vytisková.
Za dámu večera byla rozhodně zpěvačka Lucie Bílá. Elegantní asymetrické modré minišaty zvýrazňovaly zpěvaččinu stále štíhlou postavu.
Svůj styl měl i Richard Krajčo, zpěvák kapely Kryštof. Jeho ležérní a jednoduché oblečení, volné triko a kulich na hlavě, mu rozhodně slušel. Zpěvák a vítěz první Česko Slovenské SuperStar Martin Chodůr naopak v černém kvádru působil zbytečně usedle.Lucie Bílá.

Módní policie: Ewo Farna, tomu říkám zoufalství

24. února 2011 v 14:57 | → Peťulína ←
Františka Čížková
Charismatická
herečka Chantal Poullain dává svou ležérní elegancí celá léta na
srozuměnou, jak vypadá francouzský šarm. Tentokrát však do společnosti
vyrazila v outfitu, jímž dosavadní styl dost popřela. Mnohem větší
políček módě ale dala Ewa Farna - pokud stále platí, že za jejími
stylingy stojí matka se svou kamarádkou, měla by jim zpěvačka vypovědět
poslušnost. Aně Geislerové to na prezentaci kolekce značky Pietro
Filipi, s níž návrhářsky spolupracuje, naopak moc slušelo. Nicméně to,
jak ve své jedinečnosti kombinuje věci, bych jiným nedoporučovala.
Poslední z dnešní čtyřky je Iveta Bartošová, jež nikdy nebude umět
rozlišit jakostní zrno od plev laciné podbízivosti.

Nightwork si odnesli tři Anděly, show jim ale ukradla kompletní Lucie

24. února 2011 v 14:50 | → Peťulína ←
V pražské Incheba Areně byli vyhlášeni vítězové hudebních cen Anděl. Dvacátým ročníkem provázeli vítězové z loňska Ewa Farna a Tomáš Klus. Ceny v nejsledovanějších kategoriích si odnesli Lucie Bílá, David Koller a skupina Nightwork. Udělovali se i Andělé dvacetiletí. Lucie si pro své dva přišla kompletní.
Po tematicky laděném rozjuchaném popěvku, prvním z podobných, kterými moderátoři večerem provázeli, byla uvedena první kategorie, ve které se udělovala hlavní cena Anděl: Skupina roku. Nominované kapely Nightwork, Kryštof a Toxique naživo zahrály své hity, posledně jmenovaná si na pódium pozvala houf dětí.
Z hlasování, které probíhá přímo v Incheba Areně, nakonec vzešli vítězně Nightwork, za nimi Toxique, bronzovou příčku obsadil Kryštof. Vítězové, kterým cenu předala Marta Jandová, s nadsázkou sobě vlastní svou hudbu označili při děkovačce za "normalizační pop" a akademiky za její příznivce.
Anděl 2011: Nightwork
Anděl 2011: Nightwork
V kategorii Skladba roku předala Tonya Graves cenu zpěvačce Debbi za hit Touch the Sun. Na druhém místě skončili Nightwork s Tepláky, na třetím pak Xindl X a Olga Lounová a jejich duet Láska v housce. Tato píseň vzápětí zazněla v živém podání z pódia, aby uvedla další kategorii Zpěvák roku.

Ceny Anděl 2010: Bílá se vymódila tak, že jí bylo vidět až do krku

24. února 2011 v 14:44 | → Peťulína ←
Držitelka už xtého hudebního ocenění za své výkony i popularitu u fanoušků Lucie Bílá (45) se zase jednou předvedla. Na převzetí ceny Anděl 2010 dorazila v minišatičkách, které, byť v jiné podobě, neslušely ani o generaci mladší Ewě Farné (17).

Z nepochopitelného důvodu se totiž outfity Bílé i Farné shodly v jednom - byly ultrakrátké. A to je v případě
pětačtyřicetileté Lucie už trochu moc. Zpěvačce to tak ale nepřišlo a radovala se z dalších cen, které získala za album Bílé Vánoce, jež bylo de facto prvním vánočním počinem v její kariéře. "Jsem hrozně šťastná a vážím si ocenění poroty i přízně svých fandů," vykřikovala freneticky Bílá do všech stran, zatímco fanklub, jenž ji doprovázel, jí hřmotně přizvukoval a povzbuzoval.
Doprovod Lucii dělal pochopitelně její milenec Petr Makovička, který se na akci, kde bylo jasné, že bude zvěčněn po boku slavice, ani neobtěžoval oholit. "On tomu Péťa moc nedá a tyto akce ho nebaví, dyť v tom pracuje," prozradila nám jeho blízká spolupracovnice z kavárny, kterou vede.
Stejně jako Bílá se vymódila i moderátorka večera Ewa Farna, která na afterparty opět všechny utvrdila, že navzdory svému vyzrálému vystupování a profesionalitě pod taktovkou manažera Wronky je stále dítě. Podpatky, které nasadila k laciným šatičkám etnického vzoru, jí daly tak zabrat, že afterparty strávila bosa - vaječníky, nevaječníky.
Asi nejdojemnějšími okamžiky pro fandy české hudební scény pak bylo setkání všech členů bývalé kapely Lucie, která převzala desku dvacetiletí - polkla všechnu žluč a setkala se na jevišti. Anna K překvapila všechny svým hustým "hárem" a otec zesnulého Petra Muka sklidil aplaus vestoje, když za syna přebíral cenu, která souvisela s uvedením zpěváka do síně slávy in memoriam.
Jak hvězdičky pařily na afterparty a kdo se nejvíc opil vás budeme informovat! (Li.)