| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Ceny Anděl 2010: Bílá se vymódila tak, že jí bylo vidět až do krku

24. února 2011 v 14:44 | → Peťulína ←
Držitelka už xtého hudebního ocenění za své výkony i popularitu u fanoušků Lucie Bílá (45) se zase jednou předvedla. Na převzetí ceny Anděl 2010 dorazila v minišatičkách, které, byť v jiné podobě, neslušely ani o generaci mladší Ewě Farné (17).

Z nepochopitelného důvodu se totiž outfity Bílé i Farné shodly v jednom - byly ultrakrátké. A to je v případě
pětačtyřicetileté Lucie už trochu moc. Zpěvačce to tak ale nepřišlo a radovala se z dalších cen, které získala za album Bílé Vánoce, jež bylo de facto prvním vánočním počinem v její kariéře. "Jsem hrozně šťastná a vážím si ocenění poroty i přízně svých fandů," vykřikovala freneticky Bílá do všech stran, zatímco fanklub, jenž ji doprovázel, jí hřmotně přizvukoval a povzbuzoval.
Doprovod Lucii dělal pochopitelně její milenec Petr Makovička, který se na akci, kde bylo jasné, že bude zvěčněn po boku slavice, ani neobtěžoval oholit. "On tomu Péťa moc nedá a tyto akce ho nebaví, dyť v tom pracuje," prozradila nám jeho blízká spolupracovnice z kavárny, kterou vede.
Stejně jako Bílá se vymódila i moderátorka večera Ewa Farna, která na afterparty opět všechny utvrdila, že navzdory svému vyzrálému vystupování a profesionalitě pod taktovkou manažera Wronky je stále dítě. Podpatky, které nasadila k laciným šatičkám etnického vzoru, jí daly tak zabrat, že afterparty strávila bosa - vaječníky, nevaječníky.
Asi nejdojemnějšími okamžiky pro fandy české hudební scény pak bylo setkání všech členů bývalé kapely Lucie, která převzala desku dvacetiletí - polkla všechnu žluč a setkala se na jevišti. Anna K překvapila všechny svým hustým "hárem" a otec zesnulého Petra Muka sklidil aplaus vestoje, když za syna přebíral cenu, která souvisela s uvedením zpěváka do síně slávy in memoriam.
Jak hvězdičky pařily na afterparty a kdo se nejvíc opil vás budeme informovat! (Li.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama