| HOME | NEWS | GALLERY | VIDEOS |

Červený koberec: divoké kostýmy Vytiskové a sexy Ewa

24. února 2011 v 15:03 | → Peťulína ←
Ewa Farna a Tomáš Klus.
České hudební ceny Anděl 2010 jsou rozdány. A podobně jako u jiných prestižních cen, třeba zahraniční Grammy, sledujeme, co si na sebe oblékly známé osobnosti. Zaujala mladičká Ewa Farna, která přímým přenosem ve dvojici s Tomášem Klusem prováděla. A nepřehlédnutelná byla Klára Vytisková z Toxique.
Sedmnáctiletá talentovaná rocková zpěvačka polské národnosti s českým státním občanstvím Ewa Farna moderovala večer velmi přirozeně, až na pár přebreptů, tréma znát rozhodně nebyla. "Příprava byla náročná a nebyla jednoduchá, ale první reakce byly pozitivní, lidé její výstup ocenili," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ její manažerka Michaela Kocourová z agentury Lewron Music Center.
Ewa Farna se během předávání zlatých sošek několikrát převlékla. Stylisté, kteří si vzali její modely na starost, rozhodně nešlápli vedle. Za večer vystřídala vypasované sáčko a přiléhavé bíločerné kalhoty nebo šedé minišaty bez ramínek či jiné modely. "Šaty od žádného návrháře neměla, postarali se o ni stylisté," dodala Kocourová.
Klára Vytisková.Nejextravagantnější modely si oblékla Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique. U ní je známo, že mnoho svých kousků do šatníku ráda pořizuje v sekáčích. Její styl můžeme v malém českém rybníčku přirovnat k Lady Gaga, což je dobře, aspoň bylo na co koukat.
Černé legíny a blýskavý obleček s rukavičkami ozdobený špičatými rameny byl originální a nápaditý. "Inspiraci od Lady Gaga si rozhodně neberu, já nosím divoké kostýmy už několik let, co vystupuji s Toxique. Nosím věci, které se mi líbí. Poslední dobou jsem si oblíbila modely Anny Mareškové a Michaly Bětikové, ty jsem měla na sobě i na vystoupení Anděl 2010," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ Klára Vytisková.
Za dámu večera byla rozhodně zpěvačka Lucie Bílá. Elegantní asymetrické modré minišaty zvýrazňovaly zpěvaččinu stále štíhlou postavu.
Svůj styl měl i Richard Krajčo, zpěvák kapely Kryštof. Jeho ležérní a jednoduché oblečení, volné triko a kulich na hlavě, mu rozhodně slušel. Zpěvák a vítěz první Česko Slovenské SuperStar Martin Chodůr naopak v černém kvádru působil zbytečně usedle.Lucie Bílá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama